M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Basia tylko Barbarze wyzna co zaszło między nią i Wojtkiem. Powie Dawidowi, że ma nowego chłopaka? - ZDJĘCIA

2023-01-25 9:16

W 1704 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) nie będzie wiedziała, z którym chłopakiem chce być! 13-letnia córka Rogowskich nie zapomni Dawida (Iwo Wiciński), który wyjechał na rok do USA, ale serce Basi skradnie też Wojtek (Aleksander Szeląg), chłopak, którego poznała na wakacyjnym obozie. W miłosne rozterki Basia w 1704 odcinku "M jak miłość" wciągnie babcię Barbarę (Teresa Lipowska). Tylko seniorce rodu Mostowiaków przyzna się do zbliżenia Wojtkiem i poprosi o radę jak powinna teraz postąpić z Dawidem. Pod wpływem Barbary powie mu, że już ma innego? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z 1704 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Sercowe dylematy Basi w 1704 odcinku "M jak miłość" jak zwykle będą wymagały interwencji Barbary. Seniorkę rodu Mostowiaków łączy z córką Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) szczególna więź, więc nic dziwnego, że to babci Basia zwierza się z kłopotów z chłopakami. Jeszcze niedawno 13-letnia Rogowska świata nie widziała poza Dawidem Jaszewskiem, ale po wyjeździe chłopaka do USA szybko znalazła pocieszenie. W życiu Basi pojawił się nowy Wojtek. Chłopak o imieniu wnuka Barbary, Wojtka Chodakowskiego (Feliks Matecki).

Przyjazd Wojtka do Grabiny w 1704 odcinku "M jak miłość" będzie dla Basi totalnym zaskoczeniem. Podczas odwiedzin nowego chłopaka Rogowska ulegnie pokusie i zbliży się do niego jeszcze bardziej. Skończy się na pocałunku Basi i Wojtka, po którym dręczona poczuciem winy 13-latka będzie potrzebowała pomocy babci.

W 1704 odcinku "M jak miłość" Basia nie przestanie myśleć o Dawidzie, ale jednak Wojtek zrobi na niej ogromne wrażenie. - Ja naprawdę kocham Dawida. A Wojtek jest zupełnie inny. Taki skupiony, spokojny i jest w nim też coś takiego… No, wiesz fajnego. Kiedy mnie dziś pocałował, aż przeszły mnie ciarki - przyzna Basia, która w 1704 odcinku "M jak miłość" doda także co zaszło między nią i Wojtkiem na obozie.

Rozdarta Basia w 1704 odcinku "M jak miłość" zupełnie nie będzie wiedziała jak postąpić w sprawie Dawida i Wojtka. którego z chłopaków wybrać. Babcia jak zwykle udzieli zagubionej dziewczynce cennej rady. - Zanim cokolwiek zrobisz, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy między tobą i Wojtkiem to coś poważnego, czy może to tylko chwilowe zauroczenie...

Ale słowa Barbary w 1704 odcinku "M jak miłość" wcale nie pomogą Basi. - Czy to znaczy, że kocham ich obu? Czy powinnam powiedzieć o tym Dawidowi? Czy nie? Dlaczego to wszystko musi być takie trudne?! - zapyta, a seniorka rodu Mostowiaków uświadomi 13-latce, że przed nią trudna decyzja, które będzie skutkowała tym, że na pewno zrani któregoś z chłopaków.

M jak miłość odcinek 1704 ZWIASTUN. Artur na randce z Ewą. Jagoda odnajdzie ojca?
Najnowsze