M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Marcin dowie się o traumie Alicji. Co stażystka Chodakowskiego ukrywa przed światem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-24 20:11

W 1703 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zobaczy Alicję (Fryderyka Molenda) w fatalnym stanie. Młoda policjantka przerazi się nagabywaniem przez pewnego mężczyznę, a Chodakowski szybko ją obroni. Detektyw od razu zauważy, że dziewczyna cała drży, niemal wpada w histerię, a dopiero potem okaże się, że Alicja ma poważne problemy. W 1703 odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się więcej na temat traumy dziewczyny i zrozumie, że musi ją wesprzeć. Co młoda policjantka ukrywa przed światem? Zobacz ZWIASTUN 1703 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1703 odcinku "M jak miłość" Marcin na własne oczy przekona się, że Alicja ma duży problem i potrzebna jej terapia. Chodakowski stanie się świadkiem szokującej sceny. Zauważy stażystkę, która nie da rady opędzić się od pewnego mężczyzny. Natrętny pijaczek spróbuje wyłudzić od dziewczyny pieniądze. - Poratuj dobrego człowieka, dyszki brakuje - rzuci do Alicji obcy mężczyzna, a ona widocznie się wystraszy. - Dyszki żałujesz? - zapyta się natręt. - Mogę panu kupić coś do jedzenia, ale nie dam panu pieniędzy na alkohol - odpowie wystraszona dziewczyna. - Co ty będziesz mnie pouczać! Głupia suka - ostro przesadzi mężczyzna i zacznie się awanturować. 

Właśnie wtedy do akcji wkroczy Marcin. W 1703 odcinku "M jak miłość" odgoni pijaka i zauważy, że stażystka jest przerażona, cała się trzęsie, a strach wręcz ją sparaliżował. Chodakowski postanowi ją uspokoić i wtedy pozna prawdę o traumie dziewczyny. 

Tajemnica Alicji wyjdzie na jaw w 1703 odcinku "M jak miłość"

- Możesz mi powiedzieć, co to było? Byłaś strasznie roztrzęsiona... - zapyta się Marcin, kiedy tylko wejdą do siedziby biura detektywistycznego. - Powiem ci prawdę... Kiedy byłam początkującą policjantką, podczas interwencji zatrzymałam chłopaka, który akurat był pod wpływem dopalaczy i wyciągnął nóż i mnie zaatakował - wykrztusi z siebie Alicja. - Dobrze, że mój partner zareagował, bo ja, tak jak dzisiaj, stałam sparaliżowana... Mogłam to wtedy przypłacić życiem - oznajmi młoda policjantka, a Marcin od razu zrozumie w czym rzecz.

- Dlatego posadzili cię za biurkiem? - upewni się Chodakowski. - Psycholog stwierdził, że nie jestem gotowa na powrót do pracy w terenie - przytaknie Alicja i zacznie się obawiać, że detektyw ją zwolni. - Faktycznie, to trochę utrudnia sprawę na przyszłość... - jęknie Marcin, bo przecież jego zawód opiera się na śledztwach, niebezpiecznych zdarzeniach i pracy w terenie, gdzie często przydarzają się mniej lub bardziej niebezpieczne sytuacje. Zatroskany Chodakowski nie zrezygnuje jednak z Alicji i zaproponuje jej terapię. Zawalczy o dobro dziewczyny. 

M jak miłość odcinek 1703. Jakub po przeszczepie szpiku wystawi Kasię. Nie będzie już chciał ślubu
Najnowsze