M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Kasia i Jakub jednak osobno. W szpitalu nawet jej nie dotknie - ZDJĘCIA

2023-01-24 11:32

A jednak! Los pokrzyżuje plany bohaterom "M jak miłość". Ci, którzy liczyli na szybki powrót do zdrowia Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i wielkie szczęście z Kasią (Paulina Lasota), trochę się przeliczą. W 1703 odcinku "M jak miłość" Jakub będzie dochodził do siebie po przeszczepie, który prawdopodobnie się uda, ale kiedy przyjdzie do odwiedzin, okaże się, że detektyw nawet nie może przytulić ukochanej. Mało tego, zwierzy się Marcinowi (Mikołaj Ronzerski), że chyba wcale nie ożeni się ze Stawską. Chodakowski oniemieje pod wpływem tego wyznania.

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Jakub w 1703 odcinku "M jak miłość" nieco dojdzie do siebie po przeszczepie szpiku, który ma uratować jego życie. Karski poczuje się nieco lepiej, ale nadal trzeba będzie zachować szczególną ostrożność. Można by się zastanawiać, czy Kasia i Jakub wreszcie odnajdą szczęście, zrealizują listę marzeń i spędzą ze sobą resztę życia. Póki co trudno wybiegać w przyszłość, ale pewnym jest, że w 1703 odcinku "M jak miłość" będą jednak osobno... Najpierw Marcin odwiedzi Karskiego i wzruszy się na widok przyjaciela, który odzyska nieco sił. Niestety rozmowa zejdzie na niepokojące tory, a Chodakowski oniemieje na wieści, że Jakub waha się, czy na pewno powinien być z Kasią i brać z nią prawdziwy ślub. 

- Kubuś, o czym ty mówisz? Jakie wątpliwości? - zapyta się Marcin. w 1703 odcinku "M jak miłość". - To nie chodzi o Kasię... To znaczy właśnie o nią chodzi. Nikt nie da mi gwarancji, że przeszczep się przyjmie. Zresztą potem i tak różnie może być... - wyjaśni smutno Karski, ale Marcin natychmiast odepchnie atak. - Ale o czym ty gadasz? Przecież mówiłeś, że wszystko będzie dobrze! - przypomni zdenerwowany Jakub. - No tak, bo chcę, staram się w to wierzyć, ale nie wiem tego na sto procent. Nie chcę wpakować Kasi na minę. Fundować jej kolejnej huśtawki emocjonalnej. Przecież nie wiadomo ile to jeszcze może potrwać. Nawet kilka lat... I tak się dosyć przeze mnie wypłakała. Dlatego zostawmy to tak jak jest. Na razie możemy być małżeństwem symbolicznie... - oznajmi Karski, a Marcin przypomni mu, jak Kasia go kocha, jak o niego walczyła i że nie może teraz zostać wystawiona. 

Jakub nawet nie dotknie Kasi w 1703 odcinku "M jak miłość"

Kasia też spotka się z ukochanym w szpitalnej sali, ale chociaż będą razem, wyda się, że jednak osobno. Wszystko przez zalecenia lekarzy, którzy zgodzą się na odwiedziny, ale niestety nie dadzą zgody na np. dotykanie się. Marcin i Kasia będą musieli zachować dystans między sobą. - Oddałbym teraz wszystko, byle cię przytulić - powie ze smutkiem Jakub, a Kasia zapewni, że będą się przytulać do końca świata, jak tylko wyjdzie ze szpitala. 

Niestety w 1703 odcinku "M jak miłość" Kasia i Karski nie będą mogli być w pełni razem. Muszą nacieszyć się swoją obecnością bez dotyku, a jeśli słowa Marcina dotarły do Karskiego, może jednak w przyszłości zdecydowałby się na ślub z ukochaną. 

M jak miłość odcinek 1703. Jakub po przeszczepie szpiku wystawi Kasię. Nie będzie już chciał ślubu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze