M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Iza zagra przed Marcinem i dziećmi. Nie wyda tajemnicy Radka i spławi go po śmierci matki - ZDJĘCIA

2023-01-25 9:15

Iza (Adriana Kalska) w 1703 odcinku "M jak miłość" przejdzie samą siebie. Nie zostawi Radka (Philippe Tłokiński) w potrzebie, ale też cały czas będzie udawać, że pocałunku nie było. Postara się udobruchać Marcina (Mikołaj Roznerski), coraz bardziej zazdrosnego o dziennikarza z USA. Iza w 1703 odcinku "M jak miłość" dostanie od Radka dziwną wiadomość. Załamany mężczyzna zacznie wychwalać jej rodzinę, ukochane dzieci i miłość, która panuje u nich w domu. Iza przejmie się losem kolegi, ale i tak wróci grać i nie ujawni ich sekretu.

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza w 1703 odcinku "M jak miłość" nadal nie będzie wiedziała, co zrobić z sytuacją z Radkiem. Dziennikarz pocałował ją, a potem wyznał miłość. Chociaż w małżeństwie Chodakowskich nie układa się idealnie, Iza nie chciałaby zdradzać męża. Wie, że detektyw jest zazdrosny, dlatego zagra przed nim i dziećmi, że absolutnie nic się nie stało i nie doszło do pocałunku, chociaż doskonale wie, że to wykroczyło poza granice zwyczajnej znajomości z kolegą z pracy. Mało tego, w 1703 odcinku "M jak miłość" Iza zauważy, że z Radkiem dzieje się coś złego, jest smutny, nieobecny i zagubiony. Dopiero później okaże się, że dziennikarz bardzo martwi się o matkę, a ta ostatecznie umrze, co dobije go na całego. Poinformuje Izę telefonicznie o śmierci najważniejszej dla niego osoby, a Chodakowska zjawi się w szpitalu, by go wesprzeć. 

Tak mi przykro. Nie miałam pojęcia, przez co przechodzisz, przepraszam - Izie zrobi się głupio, że naskoczyła na kolegę w pracy.

- Nie chciałem o tym rozmawiać. Nawet z tobą - przyzna załamany mężczyzna.

A powinieneś! Gdybym wiedziała, próbowałabym ci jakoś pomóc... A ja ci tylko dokładałam zmartwień - zacznie się tłumaczyć Chodakowska, ale Radek nie pozwoli jej się obwiniać. 

Lekarz uprzedzał, żebym przygotował się na najgorsze. Mama miała bardzo słabe serce, to był jej drugi zawał... ale na coś takiego nigdy nie można być przygotowanym... - powie rozżalony dziennikarz, a Iza ostatecznie będzie musiała wrócić do domu, do rodziny. 

Iza na spacerze z rodziną w 1703 odcinku "M jak miłość" usłyszy zaskakujące wyznanie Radka

Iza postanowi spędzić czas z mężem, Mają (Laura Jankowska), Szymkiem (Staś Szczypiński), ale oczywiście zagra przed nimi, że nic się nie dzieje, że wcale nie ma głębokich relacji z kolegą z pracy. Radek przerwie rodzinny czas i zadzwoni do Izy. Słychać będzie, że jest bardzo przybity, że Chodakowska umie ułożyć sobie życie, a jemu wszystko wymknęło się spod kontroli. 

- Iza, chciałem cię bardzo przeprosić za tamten pocałunek - powie Radek w 1703 odcinku "M jak miłość". - Dopiero teraz dotarło do mnie jakim byłem idiotą. Jesteś kimś wyjątkowym i bardzo cię podziwiam. Nie wiem co mnie napadło, masz rodzinę, męża, dzieci... Są dla ciebie najważniejsi, ciesz się nimi, a mną się nie przejmuj - powie zatroskany. Iza nie przyzna się Marcinowi do całej sprawy, ale zdradzamy, że Radek tak łatwo nie odpuści. 

M jak miłość odcinek 1703. Iza odegra się na Radku za pocałunek. Śmierć matki wszystko między nimi zmieni
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze