M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Iza porzuci rodzinę, by zająć się Radkiem. Manipulant wciągnie ją w swoją chorą grę – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1703 odcinku "M jak miłość" relacja Izy (Adriana Kalska) z Radkiem (Philippe Tłokiński) przejdzie poważne załamanie. Chodakowska będzie wściekła na asystenta za obijanie się w pracy i będzie gotowa na wszystko, aby ten stan zmienić. I wtedy manipulant wyciągnie najmocniejszą z możliwych kartę - śmierć jego matki wszystko zmieni! I Iza znów zaniedba własną rodzinę i porzuci opiekę nad dziećmi, aby utulić w bólu nieszczęsnego asystenta. I tak Radek w 1703 odcinku "M jak miłość" wciągnie Izę w niebezpieczną grę, a ona mu ulegnie! Zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1703 odcinku "M jak miłość" Iza będzie miała dość Radka. Po pocałunku, który asystent skradł jej w 1700 odcinku serii wydawało się, że ta relacja nigdy już nie wróci na niebezpieczne tory małżeńskiej zdrady. Ale to pozory, bo nowe wydarzenia w życiu manipulanta zmienią wszystko raz jeszcze o 180 stopni! Iza zaniedba rodzinę i poświęci się opiece nad "biednym" asystentem. Jak do tego dojdzie?

Wszystko zacznie się w 1703 odcinku "M jak miłość" od wezwania Radka na dywanik do Izy. Chodakowska wyliczy pracownikowi liczne błędy w pracy i zapyta, co powinna z nim zrobić. Skruszony pracownik obieca poprawę, a potem umrze jego matka. Co z tego faktu wyniknie? 

- Chyba musimy poważnie porozmawiać! Co się z tobą dzieje? - Iza w 1703 odcinku "M jak miłość" wezwie Radka na dywanik. - Spóźniasz się, nie ma z tobą kontaktu... I przyznam szczerze, nie jestem zadowolona z twojej pracy - twoje teksty są nijakie, jakby pisane na kolanie. Nie autoryzowałeś wywiadu z burmistrzem Gródka! Z formalnego punktu widzenia nie jestem w stanie puścić tego do druku... Radek! Nie chcę być wredną szefową, ani się czepiać... Ale powiedz mi co mam z tobą zrobić?!

- Przepraszam... Masz rację, ostatnio miałem trochę problemów... Ale zaraz to naprawię! Zwrócę się do burmistrza o autoryzację.

Później w 1703 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak Radek dobiera telefon od lekarza, pyta co z mamą i kiedy usłyszy odpowiedź zaczyna biec. Wszystko wskazuje na to, że matka asystenta Izy umrze, a on wykorzysta ten fakt, aby okręcić sobie szefową wokół palca!

Kiedy w 1703 odcinku "M jak miłość" Radek przerwie milczenie zmieni i wytłumaczy, co się stało totalnie zmieni nastawienie Izy. Będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby przekalkulować, jaką "kartę wyjąć z rękawa"...

- Tak mi przykro. Nie miałam pojęcia, przez co przechodzisz, przepraszam - powie zatroskana Chodakowska Radkowi w 1703 odcinku "M jak miłość", kiedy pozna prawdę. 

- Nie chciałem o tym rozmawiać. Nawet z tobą - wyzna Radek. 

- A powinieneś! Gdybym wiedziała, próbowałabym ci jakoś pomóc... A ja ci tylko dokładałam zmartwień.

- Lekarz uprzedzał, żebym przygotował się na najgorsze. Mama miała bardzo słabe serce, to był jej drugi zawał... ale na coś takiego nigdy nie można być przygotowanym...

Pewne jest, że w 1703 odcinku "M jak miłość" zupełnie zapomni o rodzinie, kochającym Marcinie (Mikołaj Roznerski) i własnych dzieciach i odda się nie tylko pracy w gazecie, ale przede wszystkim opiece nad Radkiem. I to nie będzie dobry wybór. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1702: Psychopata Ethan okłamie Lilkę w sprawie Mateusza! Nie dopadnie go na statku – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1703. Iza odegra się na Radku za pocałunek. Śmierć matki wszystko między nimi zmieni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze