M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Ewa Kalinowska weźmie się za Artura! Zacznie go uwodzić pod nosem Marysi! – ZDJĘCIA

2022-12-29 11:00

W 1701 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 17.01.2023 o 20.10 w TVP2) Ewa (Anna Kerth) spróbuje rozbić dwa związki! Nie dość, że Kalinowska w porozumieniu z Argasińskim (Karol Strasburger) zatrudni w przychodni tajemniczą Klaudię, która będzie miała na celu uwieść Łukasza (Jakub Józefowicz) i zniszczyć jego szczęście z Patrycją (Alżbeta Lenska), to jeszcze sama weźmie się za małżeństwo Rogowskich. W 1701 odcinku "M jak miłość" wspólniczka Artura (Robert Moskwa) zbyt dosłownie zrozumie ich współpracę i zacznie uwodzić męża Marysi (Małgorzata Pieńkowska) za jej plecami! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska pokaże, do czego jest zdolna i dlaczego tak dobrze dogaduje się z draniem Argasińskim! Wspólniczka Jerzego okaże się na tyle podła i przebiegła jak sam ordynator i pokaże swoje pazurki nie tylko Łukaszowi, ale również Rogowskim! W końcu to ona namówi Argasińkiego do zemsty nie tylko na Wojciechowskim, ale i Patrycji i będzie miała już ku temu plan. Kalinowska pokaże Jerzemu zdjęcia kobiet i każe mu wybrać tą najbardziej podobną do jego żony. Następnie w 1700 odcinku "M jak miłość" Ewa zatrudni w przychodni niejaką Klaudię, która będzie udawać, że potrzebuje specjalistycznej pomocy rehabilitanta, a tak naprawdę będzie miała za cel, aby uwieść Łukasza i rozdzielić go z Patrycją! Ale na tym Kalinowska nie skończy!

W 1701 odcinku "M jak miłość" Ewa w całym zamieszaniu postanowi ugrać też coś dla siebie i weźmie się za Artura! Rogowski od razu wpadnie jej w oko, szczególnie, że po odejściu męża Ryszarda do młodszej kochanki, Kalinowska od dwóch lat wciąż będzie sama i w końcu zacznie jej brakować mężczyzny u swojego boku, którego upatrzy sobie właśnie w Arturze! Oczywiście, także i tutaj Kalinowska posłuży się sprytem i wykorzysta fakt, że są z Rogowskimi wspólnikami w przychodni. Pod tym pretekstem w 1701 odcinku "M jak miłość" Ewa zacznie uwodzić Artura tuż pod nosem Marysi, a nawet zaprosi Rogowskiego na spotkanie, ale oczywiście bez jego żony!

Czy w 1701 odcinku "M jak miłość" Artur przyjmie zaproszenie i wybierze się na randkę z Ewą? Czy Kalinowskiej uda się uwieść Rogowskiego i zniszczyć jego małżeństwo z Marysią? Przypomnijmy, że osiem lat temu podobna sztuka udała się już Teresie (Dominika Łakomska), dla której Artur zostawił Marysię i Basię (Karina Woźniak) i wybrał życie z kochanką. Jednak Rogowski szybko zrozumiał swój błąd i robił wszystko, aby żona dała mu drugą szansę. Wówczas się udało i Rogowscy ponownie stworzyli szczęśliwe małżeństwo, ale w 1701 odcinku "M jak miłość" znów zawiśnie ono na włosku, a Artur będzie musiał liczyć się z tym, że kolejnej szansy już nie będzie!

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Najnowsze