M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Ewa zatrudni kochankę Łukasza. Tajemnicza Klaudia ma doprowadzić do końca związku Wojciechowskiego i Patrycji – ZDJĘCIA

2022-12-28 20:43

Ewa Kalinowska (Anna Kerth) przejdzie samą siebie w 1700 odcinku "M jak miłość"! W przychodni Rogowskiego (Rober Moskwa) pojawi się tajemnicza Klaudia, młoda, atrakcyjna kobieta, która uda pacjentkę Łukasza (Jakub Józefowicz) i zbliży się do niego tylko po to, by rozdzielić go z Patrycją (Alżbeta Lenska). Ewa w 1700 odcinku "M jak miłość" będzie bezpośrednio współpracować z cwanym Argasińskim (Karol Strasburger), który wywęszy nadzieję na rozbicie związku byłej żony. Czy przebiegła pacjentka Klaudia spełni swoją rolę i uwiedzie Wojciechowskiego?

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" Łukasz pozna nową pacjentkę, Klaudię. Atrakcyjna kobieta pojawi się w przychodni Artura, pod pretekstem problemów zdrowotnych i będzie prosiła o pomoc wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Wojciechowski nie domyśli się, że nie ma do czynienia z osobą, która naprawdę potrzebuje porady specjalisty, a z podstawioną kochanką, która ma swój cel w regularnych wizytach u lekarza. To Ewa i Argasiński uknują wielki spisek w 1700 odcinku "M jak miłość', by rozdzielić Łukasza i Patrycję. Mogłoby się wydawać, że Jerzy przeszedł przemianę, zmienił się i zostawił w świętym spokoju byłą żonę. Nic z tego, bo niebawem dopiero rozkręci aferę wokół Łukasza, a Kalinowska z chęcią mu w tym pomoże, a wręcz okaże się skarbnicą pomysłów. 

Łukasz da się uwieść pięknej pacjentce Klaudii w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? 

Pewnym jest, że Klaudia bardzo dobrze wywiąże się ze swojej roli. Ewa poinstruuje dziewczynę, jak ma zabrać się za uwodzenie Wojciechowskiego. Zadaniem Klaudii będzie doprowadzenie do sporu między rodzicami małego Jasia (Aleksander Cacko). Argasiński będzie trzymał się z boku, by nikt nie domyślił się, że "macza palce" w okrutnej gierce. Mało tego, niebawem w "M jak miłość" Ewa zainteresuje się Arturem, zbliży się do niego, co z pewnością nie spodoba się Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Nie wiadomo jeszcze, jak daleko w swoich intrygach posunie się Ewa, ale na pewno Argasiński będzie trzymał rękę na pulsie.

Zdradzamy, że wkrótce w "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) złoży Łukaszowi propozycję powrotu do kliniki w Warszawie, ale Wojciechowski nie przewidzi, że w tym także ma udział podły Jerzy. Argasiński zrobi wszystko, by rozdzielić Łukasza i jego byłą żonę. Zapewne liczy, że po ewentualnym rozstaniu, Patrycja wróciłaby do niego i historia zatoczyłaby koło. Czy tak się wydarzy? Emocjonujące odcinki "M jak miłość" pojawią się na ekranie TVP2 już w styczniu 2023 r., kiedy akcja nabierze tempa. 

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze