M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Wyjątkowy prezent dla Izy od dzieci. Maja i Szymek spróbują przekupić matkę - ZDJĘCIA

2023-01-16 11:20

W 1700 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dostanie wyjątkowy prezent od dzieci, które poczują się odrzucone, ale mimo wszystko postarają się przypodobać Chodakowskiej, która cały swój czas poświęca pracy. Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński) przyjadą z Marcinem (Mikołaj Roznerski) do siedziby redakcji "Głos Gródka" i właśnie tam przekażą mamie wyjątkowy prezent. W 1700 odcinku "M jak miłość" Iza wzruszy się podarunkiem, ale nawet to nie powstrzyma jej od zrobienia wielkiej głupoty, której potem bardzo pożałuje.

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" Iza nie raczy spotkać się z rodziną po powrocie znad morza, gdzie nie pojechała przez obowiązki zawodowe. Marcin stara się okazać wyrozumiałość, ale mocno zdziwi się, że nie zastanie żony w domu. Iza wejdzie w coraz bliższą relację z kolegą z pracy Radkiem (Philippe Tłokiński), który ewidentnie coś poczuł do atrakcyjnej Chodakowskiej. Kiedy dzieci i Marcin wejdą do mieszkania w 1700 odcinku "M jak miłość" Izy tam nie będzie. Detektyw zadzwoni do żony i dowie się, że od rana pracuje w Gródku.

- (...) Ale jak to? Przecież miałaś być w domu, ja obiecałem dzieciom dzień z mamą - powie rozgoryczony Marcin. - Iza, co ja mam powiedzieć dzieciom? - zapyta się poważnie. - Nie dojechałaś do nas nad morze, one się strasznie za tobą stęskniły - oznajmi oschle Marcin w 1700 odcinku "M jak miłość", po czym osobiście przyjadą z Mają i Szymkiem do redakcji, gdzie zobaczy na własne oczy zażyłość Radka i żony. 

Iza dostanie wyjątkowy prezent w 1700 odcinku "M jak miłość" 

Maja i Szymek ucieszą się na widok matki i wręczą jej podarunek znad morza. Okaże się, że to bransoletka. - Mieliśmy jeszcze czekoladki, ale zjadłem po drodze - przyzna Szymek, ale Iza oczywiście się nie pogniewa. Marcin pomyśli, że żona poświeci im czas, ale bardzo się pomyli. Iza nie znajdzie czasu dla rodziny i kolejny raz zacznie się wykręcać. Maja i Szymek nie po raz pierwszy poczują się odrzuceni. Dojdzie do kolejnej kłótni Izy i Marcina, a kiedy Chodakowski wróci z dziećmi do miasta, dojdzie do zbliżenia Izy i Radka.

- Jestem do niczego. Nie ogarniam redakcji, nie ogarniam własnego domu, dzieci. Jestem chodzącą porażką i wszyscy wokół to widzą - powie zażenowana swoim zachowaniem Iza w 1700 odcinku "M jak miłość". - Świetnie sobie radzisz. Po prostu masz za dużo na głowie, nie możesz kontrolować wszystkiego, co dzieje się w redakcji. Iza, posłuchaj, z nikim mi się tak dobrze nie pracowało jak z tobą. Jesteś cudowna... - mężczyzna zacznie zachwalać dziennikarkę i odważy się ją pocałować! Iza go odepchnie i w popłochu wyjedzie do męża do Warszawy. Nie powie mu co zaszło w siedzibie redakcji. 

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze