M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Nowa kobieta w życiu Łukasza. Zostawi dla niej Patrycję i syna Jasia? - ZDJĘCIA

2023-01-03 13:08

W 1700 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) pozna kobietę, która będzie miała tylko jeden cel - rozdzielić go z Patrycją, uwieść Wojciechowskiego, by odszedł od starszej partnerki i ich syna Jasia (Aleksander Cacko). To Ewa Kalinowska (Anna Kerth), wspólniczka Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) z przychodni, szpieg i bliska przyjaciółka Argasińskiego (Karol Strasburger) w 1700 odcinku "M jak miłość" sprowadzi do ośrodka zdrowia "specjalną" pacjentkę dla Łukasza. Wynajmie piękną Klaudię (Angelika Smyrgała), żeby zniszczyła jego związek z Patrycją. Powód? Tak Argasiński będzie chciał odzyskać byłą żoną i odegrać się na rywalu. Sprawdź czy mu się uda i zobacz ZDJĘCIA Łukasza z pacjentką-uwodzicielką!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" Łukasz i Patrycja staną się celem ataku Ewy Kalinowskiej. Wyrachowana, bezwzględna przyjaciółka Argasińskiego zamieniła w piekło życie byłego męża, gdy odszedł do innej i teraz to samo będzie chciała zrobić dla Jerzego. Dlaczego? Kalinowska ma wobec Argasińskiego wielki dług wdzięczności, dzięki niemu kupiła połowę udziałów w wiejskiej przychodni Rogowskiego w Lipnicy. Gdy odkryła, że Patrycja zostawiła Jerzego właśnie dla dużo młodszego fizjoterapeuty bez grosza przy duży, postanowiła pomóc Jerzemu w zemście.

Początkowo Argasiński w "M jak miłość" nie chciał słyszeć o tym, by skrzywdzić Patrycję. Ale Kalinowska przekonała go, że była żona musi boleśnie się przekonać jak zrobiła błąd wiążąc się z młodszym o kilkanaście lat chłopakiem, nieodpornym na pokusy innych kobiet.

W 1700 odcinku "M jak miłość" Kalinowska podstawi Łukaszowi właśnie taką "pokusę", której trudno mu będzie się oprzeć. Za przyzwoleniem Argasińskiego wynajmie atrakcyjną, seksowną Klaudię, by uwiodła Łukasza i zniszczyła w ten sposób jego związek z Patrycją. Zarówno Ewa jak i Jerzy będą niemal pewni, że mają Klaudię jako pacjentkę, Wojciechowski wcześniej czy później dopuści się zdrady. Może nawet zostawi Patrycję i ich syna Jasia. Zrobił tak już z byłą partnerką Katią (Joanna Jarmołowicz), która urodziła mu córkę Natalkę.

Na widok Patrycji z Łukaszem w przychodni w 1700 odcinku "M jak miłość", Kalinowska uzna, że nadszedł odpowiedni moment do ataku. Zadzwoni do wynajętej Klaudii, żeby przyszła do przychodni na wizytę do fizjoterapeuty Wojciechowskiego. Pierwsze spotkanie Łukasza z podstawioną pacjentką, uwodzicielką, która ma za zadanie zaciągnąć go do łóżka, będzie zwiastowało same kłopoty. Uroda Klaudii zrobi bowiem na Łukaszu ogromne wrażenie.

Wzruszające pożegnanie Marszałka z M jak miłość. Najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim
Najnowsze