M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Jakub wezwie Marcina do szpitala. Przyzna, że poddał się w walce z chorobą - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-16 9:37

W 1700 odcinku "M jak miłość" stan Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) poprawi się, ale chorego na białaczkę ukochanego Kasi (Paulina Lasota) czeka kolejny cios. Tym razem od "żony". Zanim jednak Kuba pozna całą prawdę o ślubie, którego tak naprawdę nie wzięli, w 1700 odcinku "M jak miłość" wezwie do szpitala Marcina (Mikołaj Roznerski), który był świadkiem ceremonii w szpitalu. Tylko przyjacielowi Jakub zwierzy się, że poddał się w walce z chorobą, czeka go jeszcze długa batalia i nie wie co będzie z nim dalej. Jak Marcin zareaguje na te słowa Kuby? Poznaj szczegóły i zobacz WIDEO z 1700 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Umierający na białaczkę Jakub w 1700 odcinku "M jak miłość" powoli zacznie odzyskiwać siły. Zupełnie jakby ślub z Kasią cudownie uzdrowił Kubę. Pod wpływem ostatnich wydarzeń w Karskiego wstąpi nowa wola walki o życie, które chce spędzić z ukochaną "żoną". Nic dziwnego, że Kasię dopadną wyrzuty sumienia, bo przecież ich ślub nie ma żadnej mocy prawnej, nie podpisali żadnych dokumentów, a sakramentu udzielił im kleryk (Paweł Janyst) bez uprawnień.

Jednak Kasia w 1700 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia, że Kuba już o wszystkim wie, że domyślił się prawdy i skojarzył fakty. Właśnie dlatego poprosi Marcina o pewną przysługę. Chodakowski jako świadek załatwi mu ślubne obrączki, by mógł je nosić razem z Kasią na znak złożonej małżeńskiej przysięgi, która dla chorego na białaczkę Kuby będzie miała szczególne znaczenie.

- Nieźle nas wystraszyłeś... - przyzna Marcin, który w 1700 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Kubę i przekona się, że z przyjacielem jest już dużo lepiej.

Tylko jemu Jakub w 1700 odcinku "M jak miłość" odważy powiedzieć się, że był blisko śmierci, że czeka go jeszcze długie leczenie i nie ma gwarancji, że w pełni wyzdrowieje. - Wiesz, ja się poddałem przez moment. Nie miałem już siły. Chciałem tylko, żeby to wszystko się już skończyło. Ale Kasia przypomniała mi o co walczę i co chcę jeszcze przeżyć. Wiem, że to będzie długa batalia i nie mam pojęcia czy mi się uda, ale będę walczył...

- Kubuś, uda się. Przecież ty zawsze byłeś fighterem - pocieszy go Chodakowski. Niedługo potem w 1700 odcinku "M jak miłość" Jakub włoży na palec Kasi obrączkę, symbol ich ślubu, wyznając przy tym żonie, że dla niego liczy się tylko przysięga. - Złożyliśmy sobie przysięgę i może ona nie jest wiążąca w świetle prawa, ale dla mnie jak najbardziej. Dlatego uznałem, że musimy mieć nasze własne obrączki. Bo dla mnie ty już jesteś moją żoną... I chcę mieć coś, co mi będzie już zawsze o tym przypominało.

M jak miłość, odcinek 1700: Jakub wyzdrowieje. Zacznie nowe życie z Kasią po ślubie
Najnowsze