M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1703: Jakub Karski zostawi Kasię po przeszczepie?! Przyzna, że ślub to błąd

2023-01-10 21:02

W 1703 odcinku "M jak miłość" JakubKarski (Krzysztof Kwiatkowski) wreszcie odzyska siły, co prawda nie będzie mowy o wyjściu ze szpitala do domu i powrocie do pełnego zdrowia, ale jego stan zdecydowanie się polepszy. Kasia (Katarzyna Lasota) niezmiernie ucieszy się z faktu, że ukochany odzyskuje siły i zagrożenie życia mija, W 1703 odcinku "M jak miłość" pojawi się jednak spory problem, bo po szybkim ślubie Kasi i Jakuba w szpitalu, detektywa najdą wątpliwości... Czy Kuba rozstanie się z ukochaną i uzna ślub za błąd?

"M jak miłość" odcinek 1703 - wtorek, 24.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Jakub w 1703 odcinku "M jak miłość" pożałuje, że wziął ślub z Kasią? Nie da się ukryć, że ceremonia została zorganizowana w pośpiechu, a Aneta (Ilona Janyst) nieco przymusiła Stawską do podjęcia takiej decyzji. Ślub miał podnieść na duchu umierającego Jakuba, a duchowny poproszony o udzielenie sakramentu w szpitalu, tak naprawdę nie miał do tego praw. Chodakowska i Kasia uparły się jednak, że do ślubu musi dojść, a kiedy Jakub w 1703 odcinku "M jak miłość" poczuje się lepiej, dojdzie do niego, co właściwie się stało. 

Karski w 1703 odcinku "M jak miłość" wyzna Marcinowi, że ślub nie był dobrym pomysłem

Wkrótce w "M jak miłość" sytuacja Jakuba bardzo się poprawi, detektyw przejdzie przeszczep szpiku, a potem jego badania sukcesywnie zaczną zmieniać się na lepsze. Ślub z Kasią dał mu chęć do działania, ale kiedy już największe zagrożenie życia minie, detektyw zacznie zastanawiać się, czy dobrze zrobił. W 1703 odcinku "M jak miłość" odbędzie poważną rozmowę z Marcinem (Mikołaj Roznerski), w której wyzna, że ma wrażenie, że sprawy potoczyły się za szybko. Na szczęście nie zadeklaruje, że chce odejść od Kasi na zawsze. Okaże się, że detektyw uważa, że ukochana została przymuszona do ceremonii przez jego fatalny stan zdrowia. Chodakowski pocieszy kolegę, zapewniając, że Kasia na pewno jest z nim z miłości i dlatego chciała wziąć szybki ślub w szpitalu.

Na szczęście w "M jak miłość" sprawa rozwiąże się sama, bo okaże się, że ślub w szpitalu jest nieważny z formalnego punktu widzenia. To oznacza, że Kasia i Jakub będą mogli jeszcze raz podjąć się zorganizowania ślubu, tym razem na ich warunkach, w dniu i okolicznościach, które uznają za najlepsze. Niemniej jednak, Karski będzie bardzo wdzięczny Kasi za ratunek i bycie z nim w trudnej chwili, a on sam powoli zacznie odzyskiwać pełnie sił. 

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Najnowsze