M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Jakub dowie się, że ślubu z Kasią nie było. Wymienią się obrączkami - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-16 21:40

W 1700 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) odzyska siły do walki z białaczką, a wyniki badań chorego Karskiego wykażą, że leczenie działa i jak tak dalej pójdzie szybko wyzdrowieje. Bez wątpienia terapia ślubem cudownie uleczy umierającego Kubę. Kasia (Paulina Lasota) ucieszy się, że Jakub po ślubie poczuje się dużo lepiej. I właśnie wtedy w 1700 odcinku "M jak miłość" dopadnie ją poczucie winy, że przecież ślub z Kubą jest bezprawny, że tak naprawdę nie jest jej mężem. Ale dla Karskiego to nie będzie miało żadnego znaczenia. Na znak zawartego ślubu wymieni się z Kasią obrączkami. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z tej sceny z 1700 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" Jakub domyśli się, że ślub z Kasią był nielegalny! Ale to wcale nie oznacza, że stan chorego na białaczkę Kuby gwałtownie się pogorszy. Wprost przeciwnie. Od ślubu Kasi i Jakuba miną już dwa tygodnie, a wyniki badań Karskiego wykażą, że jego organizm zareagował w końcu na leczenie, że odzyskał siły, by pokonać białaczkę. Dla Kasi w 1700 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że to właśnie ślub sprawił cud, że zadziałał plan Anety (Ilona Janyst), żeby w ten właśnie sposób dać Kubie motywację do walki o życie.

Tyle tylko, że w 1700 odcinku "M jak miłość" Kasia nie zdoła dłużej okłamywać Jakuba. Nie zniesie tego, że zwraca się do niej "moja żono", choć wcale nie są małżeństwem. Dręczona wyrzutami sumienia postanowi przyznać się Kubie, że go oszukała w sprawie ślubu, że ksiądz, przez którym złożyli przysięgę wcale nie połączył ich małżeńskim węzłem. Nie w świetle prawa. - Muszę ci o czymś powiedzieć. Nie mogę dłużej tego przed tobą ukrywać...- Uuu brzmi poważnie, słucham cię żono...

- Właśnie o to chodzi. Jakub tak naprawdę nie jestem twoją żoną. Nasz ślub nie miał żadnej mocy, oficjalnej...

- Przecież wiem...

- Wiesz? - Kasia w 1700 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym uszom. Po chwili Kuba poprosi ją, by zajrzała do szuflady przy łóżku i otworzyła małe, atłasowe pudełeczko, gdzie będą ślubne obrączki. - Wtedy byłem zbyt słaby, żeby to skojarzyć, ale później uświadomiłem sobie, że my nie dopilnowaliśmy żadnych procedur. No i ten ksiądz wyglądał podejrzanie młodo...

- Bo to był kleryk! Jesteś na mnie zły?

- Zły? Kochanie uratowałaś mi życie, dałaś mi siłę...

- To skoro wiesz jaka była prawda, to skąd te obrączki?

- Złożyliśmy sobie przysięgę i może ona nie jest wiążąca w świetle prawa, ale dla mnie jak najbardziej. Dlatego uznałem, że musimy mieć nasze własne obrączki. Bo dla mnie ty już jesteś moją żoną... I chcę mieć coś, co mi będzie już zawsze o tym przypominało. Zgadzasz się? Jak myślisz, czy po tych wszystkich, pełnych miłosierdzia pocałunkach, mogłabyś w końcu normalnie mnie pocałować?  - poprosi Jakub i w 1700 odcinku "M jak miłość" w ten symboliczny sposób zacznie z Kasią nowe życie po ślubie.

M jak miłość, odcinek 1700: Jakub wyzdrowieje. Zacznie nowe życie z Kasią po ślubie
M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Najnowsze