M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Julia zachoruje po stracie dziecka Andrzeja! Sylwia poinformuje o okrutnej diagnozie

2022-12-27 11:38

Choroba Julii (Marta Chodorowska) w 1699 odcinku "M jak miłość" będzie kolejnym wstrząsem dla Andrzeja (Krystian Wieczorek). Po stracie dziecka jej stan zdrowotny nagle się pogorszy. To wierna przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) poinformuje prawnika, że musi zadbać o kochankę, chociaż nie obiecywał Malickiej związku. Budzyński w 1699 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Z jednej strony pewnie chciałaby się odciąć od Julii, z drugiej jednak kobieta zacznie bardzo cierpieć po stracie ciąży. Co będzie jej dolegać?

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1699 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Julia zachoruje po traumatycznych przeżyciach w szpitalu, po stracie córki Andrzeja i walce o swoje życie. Lekarze byli bezradni wobec uratowania dziecka, a Budzyński dowiedział się, że stan Malickiej jest krytyczny. Wiadomo już, że prawniczka wyjdzie ze szpitala, ale przyjaciółka Sylwia poinformuje Budzyńskiego o chorobie kobiety. Julia nabawi się depresji, nie będzie umiała poradzić sobie ze stratą ciąży, a bardzo marzyła o dziecku, nawet jeśli miałaby wychowywać je sama. Sylwia przekaże Andrzejowi, że musi zadbać o Malicką, zająć się nią i wesprzeć. Prawnik nie odetnie się od kochanki i nie będzie mógł zostawić jej bez pomocy. Mało tego, Magda nadal nie wie o krytycznej sytuacji, w której znalazł się mąż.

Julia nabawi się depresji, a Magda dowie się o stracie dziecka w 1699 odcinku "M jak miłość"?

Pewnym jest, że dojdzie do spotkania Magdy i Andrzeja w 1699 odcinku "M jak miłość", bo Budzyńska zadecyduje wrócić do siedliska ze swojej samotnej podróży po Podlasiu. Po drodze spotka jednak pewną dziewczynkę o imieniu Nadia (Mira Fareniuk), która zgubi mamę i znajdzie się w kłopotach. Magda postanowi zabrać dziecko do samochodu, ale nie będzie wiedziała jak jej pomóc, a o poradę zwróci się do męża. Andrzej przyjedzie na spotkanie z żoną w wyznaczone miejsce i zapozna się z Nadią. Czy zdoła wyjaśnić Budzyńskiej, że Julia straciła ciążę?

Malicka w depresji w 1699 odcinku "M jak miłość" nie będzie umiała się odnaleźć, a jedyną osobą, która dba o nią od początku ciąży jest Sylwia. Andrzej też postara się pomóc, ale jednak znów skupi się na odzyskaniu żony. Przecież to o Magdzie cały czas myśli i to z nią widzi swoją przyszłość. Choroba kochanki tylko skomplikuje sprawę, tym bardziej, że Malicka zacznie się dziwnie zachowywać, będzie załamana i w dołku psychicznym. Sylwia nie popuści jednak prawnikowi i wiadomo już, że ona i Julia tak szybko nie znikną z życia prawnika. 

M jak miłość. Julia po stracie dziecka znów zakpi ze wszystkich. Będą umierać z Sylwią ze śmiechu
Najnowsze