M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Mała Nadia zostanie z Budzyńskimi na zawsze? Magda nie zostawi dziewczynki na pastwę losu – ZDJĘCIA

2022-12-22 22:12

Budzyńscy w 1699 odcinku "M jak miłość" przygarną małą Nadię (Mira Fareniuk), bezbronną dziewczynkę, która będzie potrzebowała pilnej pomocy. Chociaż nie doszło do pojednania Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), Budzyńska właśnie do męża zwróci się o pomoc w sprawie dziecka, a on oczywiście nie zostawi jej na pastwę losu. W 1699 odcinku "M jak miłość" Andrzej spojrzy w oczy bezbronnej Nadii i od razu zrozumie, dlaczego żona pragnie jej pomóc. Zagubiona dziewczynka będzie przepełniona strachem, ale czy zostanie z Budzyńskimi na stałe?

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szokujący zwrot w życiu Magdy w "M jak miłość"! Będzie miała dziecko, ale nie w sensie zajścia w ciążę i porodu... Niestety Budzyńska nie mogła urodzić Andrzejowi synka lub córeczki, gdyż to mogłoby doprowadzić nawet do jej śmierci, przez chore serce, z którym zmaga się od lat. Dlatego podwójnym dramatem okazał się fakt, że Julia (Marta Chodorowska) zaszła w ciążę z prawnikiem. Malicka przeżyła tragedię w 1695 odcinku "M jak miłość", gdyż straciła dziecko, ale Budzyńska jeszcze o tym nie wie... Magda wyruszyła w samotną podróż na Podlasie, gdzie chciała przemyśleć swoje sprawy i wybory. Kiedy w 1699 odcinku "M jak miłość" podejmie decyzję o powrocie do Grabiny, wydarzy się coś szokującego!

Mała Nadia połączy Budzyńskich w 1699 odcinku "M jak miłość"

Magda spotka na swojej drodze małą dziewczynkę pochodzącą z Ukrainy. Okaże się, że ma na imię Nadia i potrzebuje pilnej pomocy. Dziecko będzie przestraszone, bo zgubiło mamę, a Magda nie przejdzie obok sprawy obojętnie. Zabierze Nadię do samochodu, ale szybko zorientuje się, że właściwie nie wie, jak skutecznie jej pomóc. Właśnie dlatego w 1699 odcinku "M jak miłość" zgłosi się do Andrzeja i poprosi go o spotkanie. Budzyńska będzie chciała usłyszeć poradę prawną od męża, a on oczywiście skorzysta z każdej możliwości spotkania i rozmowy z żoną.

Póki co nie wiadomo jeszcze, czy Magda podczas spotkania z mężem dowie się o stracie dziecka Julii, ale można spekulować, że raczej do tego nie dojdzie. Zapewne prawnik postanowi poczekać na bardziej odpowiedni moment. Zajmie się natomiast sprawą Nadii i oboje intensywnie zastanowią się, jak pomóc dziecku. Magda jest bardzo czuła na sprawy krzywdy dzieci, bo sama zawsze pragnęła urodzić Andrzejowi potomka, ale niestety przez jej stan zdrowia, nie mogło się to wydarzyć. Póki co nie są znane dalsze losy Nadii, ale dziewczynka na pewno da Budzyńskim pretekst do spotkania i rozmowy oraz faktu, że razem spróbują jej pomóc. 

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze