M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Paweł złamie zalecenie lekarza Franki! Przez niego stan Zduńskiej się pogorszy? – ZDJĘCIA

2023-01-06 21:24

W 1698 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 9.01.2023 o 20.55 w TVP2) postrzelona Franka (Dominika Kachlik) przejdzie operację, ale Paweł (Rafał Mroczek) nie będzie mógł towarzyszyć żonie w jej trakcie. Na szczęście, Zduńska przeżyje postrzał i nie umrze, ale będzie istniało ryzyko, że nie odzyska pełnej sprawności. W 1698 odcinku „M jak miłość” załamany Paweł natychmiast będzie chciał zobaczyć się z Franką, która zasłoni go własnym ciałem przed strzałem Ethana (Paweł Roman), ale lekarz nie wyrazi na to zgody. Jednak Zduński wcale go nie posłucha i wtargnie na salę góralki! Czy desperacka decyzja Pawła wpłynie na stan Franki? Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku „M jak miłość” postrzelona Franka tuż po przywiezieniu do szpitala trafi na blok operacyjny. W drodze na salę Zduńska na chwilę odzyska przytomność i poprosi Pawła o ostatnią prośbę, ale niestety nie będzie on mógł jej spełnić. Góralka zapragnie, aby mąż towarzyszył jej w trakcie operacji, ale pielęgniarka nie wyrazi na to zgody i zamknie Zduńskiemu drzwi przed nosem. W 1698 odcinku „M jak miłość” Paweł i Basia (Gabriela Raczyńska) w napięciu będą oczekiwać końca operacji, którą Franka na szczęście przeżyje! Niestety, na tym dobre wieści się skończą, gdyż lekarz poinformuje Zduńskiego, iż jego żonie może grozić niedowład ręki…

W 1698 odcinku „M jak miłość” zrozpaczony Paweł natychmiast będzie chciał zobaczyć się z Franką, ale lekarz nie wyrazi na to zgody. Jednak Zduński wcale nie będzie chciał słuchać jego zaleceń, gdyż zda sobie sprawę, że to on powinien być na miejscu żony, która w ostatniej chwili osłoniła go własnym ciałem przed strzałem kochanka Lilki (Monika Mielnicka). W 1698 odcinku „M jak miłość” Paweł złamie polecenie lekarza i wtargnie na salę żony, która wciąż będzie pod działaniem narkozy, w związku z czym nie będzie pamiętać wypadku…

- Gdzie ja jestem? – zapyta Franka.

- Nie pamiętasz? Lekarz powiedział, że tak może być… Kochanie jesteś już po zabiegu, ale wszystko jest dobrze. Najważniejsze, że żyjesz – wyjaśni jej Paweł.

- Ale jak ty?  - dopyta.

- Ja? Mi nic nie jest, dzięki tobie… Tak się bałem, że cię stracę – przyzna Zduński.

- Przepraszam… - wydusi z siebie góralka.

- Nic nie mów. Proszę cię, nic nie mów. Porozmawiamy, jak dojdziesz do siebie – uzna.

Wtedy w 1698 odcinku „M jak miłość” Franka zacznie czuć się coraz gorzej, a skutki postrzału dadzą o sobie znać. Zduńska ponownie poprosi męża, aby z nią został, ale także i teraz nie będzie to możliwe, bo Pawła nakryje lekarz, który natychmiast każe mu opuścić salę!

- Paweł, nie zostawiaj mnie… Jestem taka zmęczona… zmęczona… - powie ostatkami sił.

- Co pan tu robi?! Prosiłem, aby jeszcze nie wchodzić. Pacjentka musi całkowicie wybudzić się z narkozy. Proszę wyjść! – zdenerwuje się.

Oczywiście, Paweł w 1698 odcinku „M jak miłość” natychmiast wyjdzie z sali Franki i wspólnie z Basią wrócą na noc do domu, aby się przespać. Jednak Zduński nie będzie mógł zmrużyć oka i z powrotem pojawi się w szpitalu, gdzie Franka powoli już zacznie dochodzić do siebie. Na szczęście, desperacka decyzja Pawła nie odbije się na jej stanie zdrowia, a Zduński już legalnie będzie mógł jej towarzyszyć na sali.

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Najnowsze