M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Kochanek Lilki dorwie ją w bistro, ale ucieknie przed policją! Nigdy nie dorwą Ethana? - ZDJĘCIA

2022-12-18 17:33

Strzelanina w "M jak miłość", którą w 1697 odcinku w bistro urządzi kochanek Lilki (Monika Mielnicka), bezwzględny psychopata Ethan (Paweł Roman), będzie miała dramatyczne skutki. Franka (Dominika Kachlik) zostanie postrzelona przez Ethana, który będzie chciał zabić Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Ofiarami bandyty Ethana w 1697 odcinku "M jak miłość" staną się także Lilka i Mateusz (Krystian Domagała). Tuż po tym jak okrutny milioner postrzeli Frankę, ucieknie z bistro, by policja nie zdążyła go dopaść. Czy kochanek Lilki zostanie złapany? Co jeśli wróci, by dokończyć swoje dzieło - wywieźć Lilkę za granicę. Sprawdź co się wydarzy w 1697 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Krwawy finał strzelaniny w 1697 odcinku "M jak miłość" i obława na kochanka Lilki, milionera Ethana z Australii, który okaże się okrutnym bandziorem! Koszmarne wydarzenia w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) rozegrają się gdy Lilka zauważy, że ktoś ją śledzi. Tajemniczym mężczyzną będzie wspólnik Ethana, Maks, który na jego polecenie zmusi dziewczynę, by weszła do bistro "Nasz Zielony Sad", gdzie będzie tylko Franka.

To co później wydarzy się 1697 odcinku "M jak miłość" przypomina raczej sceny z filmu sensacyjnego! Ethan zażąda od Lilki, żeby wyjechała z nim do Kanady, ale ona się nie zgodzi i zapowie, że nigdy już nie będą razem. - Po tym wszystkim, co mi zrobiłeś? Jesteś najgorszym człowiekiem, jakiego znam! Ty draniu! - wykrzyczy kochankowi prosto w twarz, a Ethan w odpowiedzi uderzy ją w twarz. Na szczęście w 1697 odcinku "M jak miłość" France uda się uciec z bistra do mieszkania Mateusza. - Dzwoń na policję! Jakiś świr trzyma Lilkę w bistro! - zaalarmuje Mostowiaka.

Nie zważając na zagrożenie Mateusz w 1697 odcinku "M jak miłość" stanie w obronie Lilki. Szybko załatwi wspólnika Ethana, który z kolei chwyci Lilkę i przystawi jej pistolet do głowy. Chwilę później wyceluje przed siebie, wprost w Pawła, który także wkroczy do bistro. Franka zasłoni ukochanego męża własnym ciałem. To ją, a nie Pawła postrzeli Ethan.

W tym czasie kochanek Lilki w 1697 odcinku "M jak miłość" popchnie ją z całej siły na podłogę. Ucieknie z bistro, świadomy tego, że policja ruszy jego śladem. Na razie nie wiadomo czy policja dopadnie Ethana, czy potwór, który skrzywdził Lilkę i postrzeli Frankę trafi do więzienia za to, co zrobił. Być może to jeszcze nie koniec koszmaru Lilki, ale wszystko wyjaśni się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" w styczniu.

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze