M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Szymek zada Izie cios prosto w serce! Chodakowska będzie cierpieć jak nigdy - ZDJĘCIA

2022-12-25 20:22

W 1696 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) tak dogada Izie (Adriana Kalska), że Chodakowska nie będzie wiedziała, jak się tłumaczyć. Dzieci bardzo odczują brak matki w domu, a dziennikarka zrobi kolejny krok, który oddali ją od rodziny. Marcin (Mikołaj Roznerski) nie zrozumie postępowania żony i to na jego barkach spocznie pocieszanie Szymka i Mai (Laura Jankowska), którzy odczują coraz większe pretensje do ukochanej mamy. Tekst synka powinien dać Izie do myślenia, ale niestety będzie tylko gorzej...

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szymek dotrze do matki w 1696 odcinku "M jak miłość"? Iza usłyszy od synka najważniejsze pytanie, a jego słowa powinny utkwić jej w pamięci na długo. Chodakowska zatraciła się w pracy w Gródku, a jej pozycja naczelnej gazety "Głos Gródka" zawróciła jej w głowie. Nie bez powodu lubi przesiadywać w redakcji, skoro właśnie tam może spędzać czas z dziennikarzem z USA Radkiem (Philippe Tłokiński), z którym coraz bardziej się zbliża. W 1696 odcinku "M jak miłość" Iza nie przewidzi wizyty w biurze Marcina, a detektyw wtargnie do redakcji i przyłapie żonę na tańcach z przystojnym Radkiem. To absolutnie nie będzie wyglądało, jakby ciężko pracowali nad artykułami...

Iza odbędzie szczerą rozmowę z dziećmi w 1696 odcinku "M jak miłość". Nie spodziewa się takiego tekstu od Szymka

Najbardziej na pracy Izy cierpią oczywiście dzieci. Maluchy nie lubią ciągłych wyjazdów mamy, która coraz mniej się nimi zajmuje. W 1696 odcinku "M jak miłość" Marcin postawi żonie ultimatum. - Jutro rano musimy wyjechać. Ty zrobisz jak będziesz chciała... - powie Chodakowski, nawiązując do tematu wakacji z dziećmi, a przecież jeden wyjazd Iza już odwołała.

Chodakowska siądzie do rozmowy z dziećmi i zacznie gęsto się tłumaczyć, dlaczego znów nie może wyjechać na wakacje z rodziną. - Mama nie może zostawić redakcji i pracowników... - wymieni Iza smutnym głosem, ale Szymek zada jej bolesne, aczkolwiek trafne pytanie. 

- A nas możesz zostawić, mamo? - zapyta się chłopczyk w 1696 odcinku "M jak miłość", a Iza oniemieje, bo niby jak miałaby odpowiedzieć synowi na tak postawione pytanie. Wiadomo już, że postawa syna nie otrzeźwi Izy, a jej kryzys z Marcinem zacznie się pogłębiać. Mało tego, niebawem w "M jak miłość" Chodakowscy będą tak skłóceni, że dziennikarka wpadnie w ramiona kolegi z pracy i dojdzie nawet do pocałunku! To nie wróży dobrze na przyszłość małżeństwa z Marcinem, który zaś zaangażuje się w nową relację z młodą policjantką Alicją (Fryderyka Molenda).

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze