M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Ostatni oddech Jakuba. Po ślubie z Kasią serce chorego Karskiego zatrzyma się - ZDJĘCIA

2022-12-20 21:30

Dramatyczny moment w 1696 odcinku "M jak miłość"! Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) wyda ostatnie tchnienie! Załamana Kasia (Paulina Lasota) będzie już wiedziała, że narzeczony się poddaje, że nie ma siły nadal walczyć z białaczką. Lekarze ostrzegali ją, że organizm Karskiego nie odpowiada na podane metody leczenia, a on słabnie w oczach. W 1696 odcinku "M jak miłość" przyjdzie paraliżujący moment dla wszystkich bliskich detektywa. Jakub wyda ostatnie tchnienie i świat na chwilę się zatrzyma... Potem wydarzy się coś jeszcze...

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 02.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Z Karskim w 1696 odcinku "M jak miłość" będzie naprawdę źle. Detektywa wykończy leczenie i walka o życie, aż w końcu nastąpi moment, którego boją się wszyscy. Karski wyda ostatni oddech, a jego życie się zatrzyma! Jak podaje portal światseriali.interia.pl Karski nagle przestanie oddychać, sytuacja stanie się dramatyczna, ale Stawska od razu wezwie lekarza, a specjaliści uratują życie pacjenta. Stawska osobiście porozmawia z hematologiem, by dowiedzieć się więcej na temat szansy dla narzeczonego na wyjście z choroby.

- Niech pan będzie ze mną szczery... Jakie są szanse? Pięć procent? Dziesięć? - cytuje wspomniany portal. 

- Cały czas walczymy. Problem polega na tym, że organizm nie reaguje na leczenie, choroba rozwija się tak szybko - przyzna w 1696 odcinku "M jak miłość" hematolog. 

Kasia przeczuje śmierć Jakuba w 1696 odcinku "M jak miłość"!

Stawska będzie załamana i nawet nie zdoła ukryć tego faktu przed bliskimi. Sama wspomni Łukaszowi (Jakub Józefowicz), że od początku związku z Jakubem, czuła, że coś się wydarzy. 

- Czułam to od samego początku, kiedy się w sobie zakochaliśmy... że coś się stanie, coś złego się wydarzy. To było zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe - wyzna załamana lekarka, a Wojciechowski spróbuje ją pocieszyć. - Jeszcze nie wszystko stracone - zapewni Łukasz. 

Niestety, w 1696 odcinku "M jak miłość" Kasia zbierze same złe informacje. Nie dość, że Karski przestanie oddychać i tylko cudem lekarze znów przywrócą mu funkcje życiowe, to jeszcze Argasiński (Karol Strasburger) nie da rady załatwić detektywowi kwalifikacji do eksperymentalnej terapii. 

- Słyszałem, że pan Jakub nie zakwalifikował się do terapii. Jest mi niezmiernie przykro - przyzna szczerze Jerzy. 

Z pomocą w 1696 odcinku "M jak miłość" przyjdzie Aneta (Ilona Janyst), która wymyśli rozwiązanie, jak tchnąć w Jakuba życie, by dalej walczył. Wymyśli, że Stawska i Karski muszą pobrać się już teraz, w szpitalu i jak najszybciej związać się węzłem małżeńskim. Tak też się stanie, dojdzie do ślubu zakochanych w szpitalu, ale czy pomysł Anety faktycznie zadziała? Przed Jakubem trudna droga do zdrowia. 

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Najnowsze