M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Jakub Karski nie umrze dzięki Anecie! Odkryje najlepsze lekarstwo dla chorego Kuby

Zapowiada się, że w 1696 odcinku"M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) wygra walkę z agresywną białaczką! Cud może wydarzyć się dzięki Anecie (Ilona Janyst), która jako jedyna wynajdzie sposób na uleczenie umierającego przyjaciela! Do tego momentu w 1696 odcinku serialu, "dyżurnym lekarzem cudotwórcą" w "M jak miłość" był Olek Chodakowski (Maurycy Popiel). To on postawił na nogi Janka Morawskiego (Tomas Kollarik) po śmiertelnym postrzale. Teraz jednak "pałeczkę" przejmie jego żona. Czy okaże się równie skuteczna?

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 02.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku "M jak miłość" Aneta aktywnie włączy się do walki o życie Jakuba. Na jej oczach bowiem będzie rozgrywał się wielki dramat - Kasia (Paulina Lasota) nie przestanie płakać po kątach, Karski będzie miał coraz mniej siły na zwykłą komunikację, a lekarze bezradnie rozłożą ręce. Jak pisaliśmy sam Argasiński (Karol Strasburger) pojawi się w szpitalu, aby zaoferować pomoc i eksperymentalne leczenie, które wdraża w Polsce jego kolega. Ale okazuje się, że najlepsze lekarstwo wynajdzie właśnie Aneta! Jakie?

Aneta w 1696 odcinku "M jak miłość" zrobi to, w czym okazała się dotąd absolutnie najlepsza. Ślub na granicy życia i śmierci to specjalność doktor Chodakowskiej. Tak właśnie powstrzymała przed samobójstwem Olka, który czekał w więzieniu na wyrok po zabójstwie psychola Artura(Tomasz Ciachorowski). I w podobny sposób Aneta zmobilizuje do walki z białaczką Jakuba!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Chodakowska zorganizuje w 1696 odcinku "M jak miłość" w szpitalu ślub Jakuba i Kasi. To wielkie wydarzenie totalnie odmieni zakochanego Karskiego, który znów zacznie walczyć z chorobą dla ukochanej żony!

Czy można sobie wyobrazić lepsze lekarstwo na najgorszą chorobę w "M jak miłość", niż prawdziwa miłość? Aneta wie dobrze, że ślub odmieni Jakuba. Czy uratuje mu w ten sposób życie - przekonamy się już w poniedziałek, 2 stycznia 2023 w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej jest bezpłodny? Po napadzie na Julię wróciły wątpliwości! Będzie płakał po cudzym dziecku? - ZDJĘCIA

Najnowsze