M jak miłość

M jak miłość. Andrzej jest bezpłodny? Po napadzie na Julię wróciły wątpliwości! Będzie płakał po cudzym dziecku? - ZDJĘCIA

Po napadzie na Julię (Marta Chodorowska) w "M jak miłość" fani znów wpadli we wściekłość. Na własne oczy zobaczyliśmy, jak Andrzej (Krystian Wieczorek) znów krzywdzi Magdę (Anna Mucha), rzuca wszystko i koczuje przy łóżku domniemanej kochanki, Julii Malickiej w szpitalu. Widzowie natychmiast przypomnieli sobie o tym, że Andrzej może być bezpłodny i cała ta afera z ciążą to jedna wielka "lipa"! Czy mecenas Budzyński straci żonę i wszystko, co kocha bo w 1695 odcinku zapłacze po cudzym dziecku?

Czy w "M jak miłość" Andrzej został wrobiony w dziecko, skoro może być bezpłodny?

Kiedy fani "M jak miłość" zobaczyli w telewizji napad na Julię i jej akcję ratunkową w szpitalu, znów "podniosło się wszystkim ciśnienie".  O tym, że Andrzej może być bezpłodny i cała afera z ciążą rzekomej kochanki to może być ukartowany przez nią spisek, pisaliśmy jako pierwsi. Teraz widzowie przypomnieli sobie wszystkie fakty i nie godzą się na takie oszustwo!

Po emisji 1692 odcinka "M jak miłość" na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy. Wierni widzowie przypomnieli sobie natychmiast, że kiedyś w serialu pojawił się wątek bezpłodności Andrzeja. Grzmią, że to spisek i nie wolno na to pozwolić!

- A czy przypadkiem kilka sezonów wstecz nie było wątku, że Andrzej jest bezpłodny? ? A tu nagle bobo? Cuda przed świętami ?

- Też mi się coś takiego kojarzy ale nie pamiętam, Magda o tym wie? Bo nie wygląda to tak teraz. A to nie Magda nie może mieć dzieci właśnie?

- To Magda nie może mieć dzieci...

- Ale Andrzej też. Jeszcze jak był z Martą to potwierdziły to badania...

- Magda z tego co kojarzę to może, tylko Andrzej nie chce " bo jest za duże ryzyko po przeszczepie serca", a z tego co pamiętam jego bezpolodnosc potwierdziły badania, wtedy był jeszcze z Martą.

- Nie nie , to Martą nie mogła mieć już dzieci z nim. Andrzej za to miał syna Piotrusia, o którym się dowiedział po 8-10 latach jego istnienia. Syn wyjechał z matka do USA...

- Ja bym jej coś nie wierzył bo chyba the dziecko nie będzie Andrzeja. Bo Julia jego okłamała że w ogóle z nim spała...

- Też mi się tak wydaje...

Dlaczego Andrzej w "M jak miłość" nie może być bezpłodny?

Przypominamy zatem fakty z "M jak miłość". Istotnie dwie kobiety przed Julią twierdziły, że zaszły z Andrzejem w ciążę. Jedna to jego była kochanka Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), która ostatecznie poroniła, straciła ich nienarodzonego syna. Druga to Edyta (Ewa Bukowska), która przywiozła z USA syna Piotrusia (Hubert Zduniak). W 963 odcinku "M jak miłość" chłopiec miał 10 lat, czyli teraz jest już dorosłym mężczyzną. Jednak w żadnym z przypadków Andrzej nie sprawdził, czy faktycznie został ojcem, nie miał co do tego wątpliwości. Z Martą (Dominika Ostałowska) dzieci mieć nie mogli, ale to ona miała problemy z zajściem w ciążę.

Czy Budzyński w "M jak miłość" jest bezpłodny i został perfidnie oszukany przez Julię? Dajcie znać, co myślicie w sondzie na końcu tekstu!  

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Sonda
Czy Andrzej w "M jak miłość" został wrobiony w ciążę Julii?
Najnowsze