M jak miłość

M jaka miłość. Julia już była w ciąży, kiedy zaciągnęła Andrzeja do łóżka?! Tak miała pewność, że go usidli

Czy Julia w "M jak miłość" już była w ciąży, kiedy upiła się z Andrzejem (Krystian Wieczorek) na konferencji we Wrocławiu? Wiele wskazuje na to, że tak! Nie zobaczyliśmy seksu Budzyńskiego z Malicką (Marta Chodorowska), o czym pisaliśmy jako pierwsi. Wyniki badań DNA wydają się też sfałszowane, co wyłowiło czujne oko Budzyńskiego. Pewne jest to, że Julia jest w ciąży, ale z kim? Jeżeli Julia w "M jak miłość" zaszła w ciążę z mężem, który miał zamiar się z nią rozwieść, mogła wszystko ukartować tak, aby wrobić Andrzeja w dziecko! Czy tak właśnie było? Sprawdź co już wiemy!

Julia w "M jak miłość" była w ciąży, kiedy przespała się z Andrzejem?! Okrutny spisek Malickiej wyjdzie na jaw?!

Czy Julia w "M jak miłość" już była w ciąży, kiedy upijała się z Andrzejem na konferencji we Wrocławiu? Taki wariant wydarzeń jest wysoce prawdopodobny! Jeżeli Malicka już wiedziała, że nosi dziecko męża, który chce się z nią rozwieść, wówczas mogła ukartować podły spisek, aby w ciążę wrobić swoją dawną miłość! To byłoby logiczne - Julia miałaby 100 proc. pewności, że noc z Andrzejem będzie brzemienna w skutki. I cała reszta to już tylko jej lepsza i gorsza gra z uczuciami i przyzwoitością Budzyńskiego.

O tym, że seks Andrzeja z Julią to gigantyczne oszustwo w "M jak miłość" pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Na ekranie zobaczyliśmy tylko jak pijany Budzyński odnosi Malickiej do pokoju torebkę a następnego dnia budzi się w jej łóżku nagi. Jednak Andrzej żadnego seksu nie pamięta! I jest jeszcze jeden haczyk, który może zniszczyć podły plan Julii - Andrzej jest bezpłodny, ale ona o tym nie wie!

Tylko Andrzej może ujawnić prawdę o ciąży Julii!

Podstępna Julia swoim wtargnięciem w życie Budzyńskich w "M jak miłość" zniszczyła cudowne małżeństwo Andrzeja i Magdy. Jeżeli jednak wszystko to od początku ukartowała, mając pewność sukcesu, prawda musi wyjść na jaw! Wystarczy tylko jedno - aby Andrzej przestał się obwiniać o seks, którego nie było i zaczął walczyć o Magdę i prawdę o wynikach badań DNA Julii.

Na szczęście już w 1674 odcinku "M jak miłość" Andrzej zacznie podnosić głowę i publicznie skarci Julię za wtrącanie się w sprawy jego małżeństwa. Później czeka nas wielki kryzys, bo w Magda domyśli się, że ukochany mąż ją oszukuje i ucieknie do siedliska. Tam Budzyńska w 1678 odcinku "M jak miłość" zanurzy się w depresji i beznadziei, przekonana, że straciła dom. Mona wic powiedzieć, że wszystko w rękach i głowie Andrzeja! Czy to on "przypomni sobie" o swojej bezpłodności i ujawni prawdę o ciąży Julii? Przekonamy się pilnie śledząc wątek Magdy, Andrzeja i Julii!

Napiszcie w sondzie na dole tekstu, jak uważacie: Julia już była w ciąży i wszystko ukartowała, aby usidlić Andrzeja?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1678: Ostre starcie Pawła z ojcem syna Franki! Lewiccy nie pozwolą jej zbliżyć się do dziecka – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Sonda
Julia w "M jak miłość" już była w ciąży i wszystko ukartowała, zanim zaciągnęła Andrzeja do łóżka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze