M jak miłość

Dramatyczny ślub w M jak miłość w szpitalu! Jakub tuż przed śmiercią ożeni się z Kasią. Nie da się nie płakać w 1696 odcinku

W 1996 odcinku "M jak miłość" umierający na białaczkę Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) ożeni się z Kasią (Paulina Lasota)! Do ceremonii dojdzie w szpitalu, dzięki pomocy Anety (Ilona Janyst), która już nie będzie mogła dłużej bezczynnie patrzeć na cierpienie zakochanych. Doktor Chodakowska jak nikt inny, jest specjalistką od ślubów w dramatycznych okolicznościach. To ona doprowadziła do zawarcia małżeństwa z Olkiem (Maurycy Popiel), który czekał w więzieniu na wyrok za zabójstwo psychola Artura (Tomasz Ciachorowski). Tym razem, to Karski czeka na wyrok - ten ostateczny, boski! Ten ślub w 1996 odcinku "M jak miłość" przejdzie do historii serialu, jako najbardziej wzruszający?!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 02.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1996 odcinku "M jak miłość" stan Jakuba będzie się gwałtownie pogarszał. Karski straci już nawet siłę do walki o życie dla ukochanej Kasi. Cierpienie pacjenta, którego na naszych oczach "zżerać" będzie wyjątkowo agresywna białaczka, będzie trudne do zniesienia dla Kasi, która kocha Kubę nad życie, a z niego w każdej sekundzie może ulecieć ostatnie tchnienie! I wtedy do akcji wkroczy Aneta, którą znamy ze słynnej akcji ślubu z Olkiem w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Czy umierający Jakub zdąży poślubić Kasię?  

Kasia w 1996 odcinku "M jak miłość" będzie coraz częstszym gościem w szpitalnej kaplicy gdzie będzie modlić się o cud dla ukochanego Jakuba. Tymczasem Karski będzie już w tak złym stanie, że nie będzie miał sił udawać przed narzeczoną, że wszystko jest w porządku, a on o walczy. I wtedy do akcji wkroczy Aneta. 

To właśnie doktor Chodakowska w 1996 odcinku "M jak miłość" załatwi wszystko, co jest potrzebne w szpitalu do zawarcia błyskawicznego małżeństwa! Jeżeli wszystko się uda i dojdzie do ślubu umierającego Jakub z Kasią, absolutnie wszyscy widzowie będą płakać!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ w pomoc dla umierającego Karskiego zaangażuje się także były ordynator Argasiński (Karol Strasburger), który zorganizuje dla niego eksperymentalną terapię. Wszyscy w szpitalu będą wspierać Jakuba i Kasię i robić co w ich mocy, aby ukochany doktor Stawskiej wyzdrowiał. Czy w 1696 odcinku serialu zobaczymy najbardziej dramatycznych ślub w "M jak miłość"?! Dowiemy się już 2 stycznia w TVP2.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1696: Chory Karski nie umrze! Aneta znajdzie sposób, aby utrzymać go przy życiu

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze