M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Chory Karski nie umrze! Aneta znajdzie sposób, aby utrzymać go przy życiu

2022-12-20 21:32

W 1696 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 2.01.2023 o 20.55 w TVP2) zrozpaczona Kasia (Paulina Lasota) będzie czuwać przy łóżku śmiertelnie chorego Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), ale stan Karskiego z każdą minutą będzie się pogarszał. Obserwująca cały dramat Stawskiej, Aneta (Ilona Janyst) nie będzie mogła się z tym pogodzić i wpadnie na pewien pomysł. W 1696 odcinku „M jak miłość” Chodakowska znajdzie sposób, jak dodać Karskiemu siły i woli do walki z okropną chorobą. Szczególnie, że już raz on zadziałał w zupełnie innym przypadku! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku „M jak miłość” stan Jakuba wciąż będzie bardzo poważny i zacznie pogarszać się z każdą chwilą. Chemioterapia nie przyniesie pożądanych efektów, a jedynie skutki uboczne, które sprawią, że Karski będzie czuł się coraz gorzej i już ledwo będzie trzymał się na nogach. Niestety, wyniki badań również nie będą zwiastowały niczego dobrego, w związku z czym Jakub zostanie przykuty do łóżka, ale i w szpitalu jego stan nie ulegnie poprawie. W 1696 odcinku „M jak miłość” przy łóżku ukochanego nieustanie będzie czuwać zrozpaczona Kasia, do której powoli zacznie dochodzić, że dla Jakuba nie ma już żadnego ratunku i tylko cud może go uratować, ale wtedy pojawi się Aneta!

W 1696 odcinku „M jak miłość” Aneta już dłużej nie będzie mogła patrzeć na tragedię Jakuba i Kasi. Chodakowska nie pozwoli Karskiemu umrzeć i wpadnie na pomysł jak utrzymać go przy życiu i dodać mu nie tylko chęci, ale i siły do walki! Aneta uzna, że najlepszą motywacją dla Jakuba będzie ślub z Kasią, który z resztą znalazł się na wielkiej liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią Karskiego, bo w przeszłości ślub u Chodakowskich zdziałał cuda! Przypomnijmy, że Olek (Maurycy Popiel) dzięki skromnej uroczystości w więzieniu, do którego trafił po zabójstwie psychola Artura (Tomasz Ciachorowski), podniósł się z depresji i odzyskał chęci do życia. Wówczas Chodakowska poruszyła niebo i ziemię, aby doszło do uroczystości, ale jej uporczywość się opłaciła i udało jej się uratować Olka! W 1696 odcinku „M jak miłość” Chodakowska stwierdzi, że w tym przypadku nie może być inaczej!

W 1696 odcinku „M jak miłość” załamana Kasia postanowi pójść za radą Anety i zdecyduje się na przyśpieszony ślub z Jakubem! Oczywiście, Chodakowska pomoże jej zorganizować wszelkie formalności i znacząco przyśpieszyć termin uroczystości, dzięki czemu Stawska i Karski znacznie szybciej się pobiorą. Wiele wskazuje na to, że pomysł Chodakowskiej w 1696 odcinku „M jak miłość” i tym razem się sprawdzi, przez co Jakub nie umrze, a Kasia odzyska swojego ukochanego!

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany