M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Koniec małżeństwa Chodakowskich?! Marcin postawi Izie ultimatum po aferze w Gródku – ZDJĘCIA

2022-12-20 21:30

W 1696 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 2.01.2023 o 20.55 w TVP2) Marcin (Mikołaj Roznerski) przyłapie Izę (Adriana Kalska) na tańcu z Radkiem (Philippe Tłokiński) w redakcji "Głosu Gródka" . Chodakowski wpadnie w szał, gdy na własne oczy ujrzy jak jego żona "ciężko" pracuje w objęciach dziennikarza i z tego względu przełoży ich rodzinny wyjazd nad morze. W 1696 odcinku "M jak miłość" między Chodakowskimi dojdzie do burzliwej kłótni, a w ich małżeństwie znów wybuchnie kryzys. Wówczas Marcin postawi Izie jeden warunek. Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Chodakowskich ponownie zawiśnie na włosku! Przypomnijmy, że dopiero co Iza i Marcin zażegnali małżeński kryzys, który wybuchł po współpracy Chodakowskiej z Michałem (Paweł Deląg). Podły Bosacki (Dariusz Kordek) sfingował ich romans, doprowadzając Marcina do szaleńczej zazdrości, która o mały włos nie zniszczyła ich rodziny. Na szczęście, Chodakowscy poszli na terapię i ich małżeństwo udało się uratować, ale w 1696 odcinku "M jak miłość" pojawi się kolejny kryzys! Iza już całkowicie przepadnie w pracę, a raczej towarzystwo Radka, dla którego już ostatnio wystawiła Marcina. Jednak tym razem Chodakowska pójdzie o krok dalej, a cały dramat rozegra się na oczach jej męża!

W 1696 odcinku "M jak miłość" jak podaje swiatseriali.interia.pl Marcin zrobi Izie niespodziankę i zjawi się w Gródku nieco wcześniej, ale widok, jaki tam zastanie, kompletnie go zaskoczy! Chodakowski przyłapie swoją żonę w objęciach Radka i przerwie radosne tańce redaktor naczelna ze swoim asystentem!

- I to się nazywa ciężka praca? - zapyta zszokowany, a jednocześnie zdenerwowany Marcin.

Chwilę później w 1696 odcinku "M jak miłość" między małżonkami dojdzie do burzliwej kłótni. Chodakowski nie będzie mógł darować żonie, że tak bardzo poświęciła się pracy, a właściwie Radkowi, całkowicie zaniedbując nie tylko jego, ale i Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska).

- Na co potrzebujesz więcej czasu? Na co potrzebujesz więcej czasu, żeby ćwiczyć układy taneczne z Radkiem? - wyrzuci jej, ale oczywiście Chodakowska nic sobie z tego nie zrobi.

Jednak w 1696 odcinku "M jak miłość" to nie będzie wszystko, gdyż Iza po raz kolejny przełoży umówiony termin wspólnego wyjazdu nad morze! To tylko zaostrzy i tak napiętą sytuację między nimi!

- Jutro rano musimy wyjechać, ty zrobisz, co będziesz chciała - zapowie.

- Mama nie może zostawić redakcji i pracowników - wyjaśni dzieciom.

Wtedy w 1696 odcinku "M jak miłość" kryzys w małżeństwie Chodakowskich osiągnie punkt kulminacyjny! Zraniony i wkurzony Marcin otwarcie zażąda od żony powrotu na terapię, ale Iza wciąż nie będzie widziała w swoim zachowaniu nic złego i jeszcze zarzuci mężowi, że wszystko jest jego winą!

- Do tej pory mnie wspierałeś... Co się stało, Marcin? Co się zmieniło?! Obiecywałeś mi pomoc, wsparcie i co? Teraz się ode mnie odwracasz? - wytknie mu "urażona" Iza.

M jak miłość. Marcin wypełni ostatnią wolę Jakuba. Zajmie się Kasią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze