M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Tadeusz wyzna, czemu nie chce uprawiać z Jagodą seksu. Ona i tak się do niego dobierze - ZDJĘCIA

2022-12-02 10:09

W 1695 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) zrobi wszystko, by zbliżyć się do Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) i nawet nie będzie zgrywała (jak dotąd) niedostępnej i wycofanej. Wręcz przeciwnie, siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) będzie pokazywała pełne zaangażowane, co więcej, spróbuje namówić Kiemlicza na kolejny krok! Sadownik w 1695 odcinku "M jak miłość" postanowi nie dać się tak łatwo zaciągnąć do łóżka, a istnieje ku temu jeden ważny powód. Tadeusz wyjaśni Jagodzie, dlaczego nie ma zamiaru z nią sypiać.

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1695 odcinku "M jak miłość" Jagoda ostro weźmie się za Tadeusza, a Kiemlicz będzie nieco zestresowany jej śmiałymi zachowaniami. Siostrzenica Modrego postawi wszystko na jedną kartę. Uzmysłowi sobie, że Kiemlicz to idealny kandydat na kochanka. Dobry, pomocny, zabawny i przy tym bardzo się kobiecie spodobał. On wiódł mocno zabawowe życie i spotykał się z wieloma kobietami. Każdy pamięta jego romans z Edytką (Kamila Urzędowska), która spotykała się z nim głównie dla korzyści majątkowych, o co była zazdrosna Ola (Justyna Karłowska). Sadownik przeżył załamanie, kiedy zakochał się z Oli, a ona odeszła z innym i na stałe wyjechała z Grabiny.

Tadeusz nie będzie chciał uprawiać seksu z Jagodą w 1695 odcinku "M jak miłość"

Jagoda w 1695 odcinku "M jak miłość" zaprosi mężczyznę do siebie i od razu wypali, o co jej właściwie chodzi. 

- Słuchaj, kolego, mam do ciebie dwie sprawy. Pierwsza – zaprosiłam cię na kolację, bo chciałam pociągnąć cię za język w sprawie mojego ojca. Ale już mi się odechciało, więc od razu druga sprawa – chcę wiedzieć, co ci się we mnie nie podoba. O co ci chodzi? Bo ja takie sprawy załatwiam od razu – kawa na ławę - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Jagody, a sadownik aż poblednie. - Boisz się mnie? Dlaczego? - zapyta wprost siostrzenica Modrego. 

- To wszystko nie jest takie proste, jak ci się wydaje – stwierdzi Tadeusz.

- Typowa wymówka każdego faceta! Nie stać cię na coś lepszego? – zdenerwuje się Jagoda. 

- Jagoda, zrozum. Ja... cóż, mam chyba jakiś defekt, czy coś. Widzisz… Ja kiedyś bez oporu sypiałem z kobietami, na których mi w ogóle nie zależało. Ale teraz, kiedy mi zależy, zwyczajnie paraliżuje mnie strach! – Kiemlicz wreszcie wyzna, dlaczego tak dziwnie się zachowuje i nie chce iść z Jagodą do łóżka "tak po prostu".

Kobita w 1695 odcinku "M jak miłość" przyzna, że rozumie stanowisko Tadeusza, ale to nie oznacza, że odpuści. Będzie go dalej uwodzić! - (...) I coś ci powiem – każdy lęk i każdy strach można przełamać. I ja spróbuję to zrobić - powie siostrzenica Modrego i pocałuje wybranka. - Oswoimy cię misiu - doda obiecująco i będzie wiadomo, że jagoda nie odpuści tematu uczucia do Tadeusza. 

M jak miłość. Tadeusz odkryje wstydliwą tajemnicę Jagody
Najnowsze