M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Romans Marcina zacznie się od szarpaniny z Alicją? Przesadzi tak jak Iza i Radek! - ZDJĘCIA

2022-12-07 9:03

W 1694 odcinku "M jak miłość" dojdzie do pierwszego spotkania Marcina (Mikołaj Roznerski) z młodą policjantką Alicją (Fryderyka Molenda). Wiadomo już, że to będzie początek nowej, zaskakującej i gorącej znajomości. Chodakowski od pierwszych chwil zainteresuje się odważną koleżanką z branży, a ona przystanie na pewną propozycję przystojnego detektywa. W 1694 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zacznie oddalać się od Izy (Adriana Kalska), czego okropne konsekwencje wyjdą na jaw nieco później. Marcin i Alicja przesadzą jak Iza i dziennikarz Radek (Philippe Tłokiński)?

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1694 odcinku "M jak miłość" Marcin pierwszy raz spotka tajemniczą Alicję, policjantkę, która zagości w jego życiu na dłużej i stanie się kimś bliskim. Chodakowski czuje się pomijany przez żonę, bo Iza niemal cały czas stawia na karierę w "Głosie Gródka", a dodatkowo wiadomo już, że jej relacja z dziennikarzem z USA Radkiem, wkrótce wymknie się spod kontroli. Pisaliśmy już, że dojdzie do pocałunku Chodakowskiej z przystojnym mężczyzną i zacznie się prawdziwy horror...

Szarpanina między Alicją a Marcinem w 1694 odcinku "M jak miłość". Tak zacznie się ich relacja 

W 1694 odcinku "M jak miłość" Marcin dostanie kolejne zlecenie detektywistyczne. Do kancelarii ponownie zawita Ewelina (Karolina Piwosz), która poprosi o pomoc, gdyż będzie przekonana, że ktoś ją śledzi. Początkowo sprawą zechce zająć się Olewicz (Tomasz Dedek), ale ostatecznie klientka poprosi, by Marcin zajął się groźną sytuacją i zbadał, o co właściwie chodzi. Ewelina pokaże detektywowi samochód, w którym zauważy młodą kobietę. Kiedy tylko Chodakowski w 1694 odcinku "M jak miłość" podejdzie do pojazdu, kierowca ruszy z piskiem opon.

Szybko wyjdzie na jaw, że Ewelina faktycznie jest śledzona przez Alicję Leśniewską. Marcin stanie się świadkiem niezbyt udolnego śledztwa młodej policjantki, która wyjaśni mu, że dopiero zaczyna pracę jako detektyw i nie ma w tym kierunku za dużego doświadczenia. Do pilnowania Eweliny zatrudni ją mąż Eweliny, ale między kobietami dojdzie do sprzeczki, a Marcin zainterweniuje, odciągając Alicję od klientki. Od razu zauważy potencjał u dziewczyny i zaproponuje jej staż w biurze. Zdradzamy, że Alicja nie tylko przyjmie propozycję Chodakowskiego, ale też bardzo zbliży się do detektywa. Nawiążą nić porozumienia i nie chodzi tylko o pracę. Połączy ich gorące zbliżenie tak jak Izę i Radka? Wszystko wyjdzie na jaw już niebawem. 

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze