M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Gorący seks Anety i Olka połączy ich jak nigdy. Będą świętować ważne wydarzenie - ZDJĘCIA

2022-12-12 11:20

Aneta (Ilona Janyst) w 1693 odcinku "M jak miłość" dosłownie rzuci się na przystojnego męża, a będą mieli co świętować! Olek (Maurycy Popiel) czuje się zagubiony przy opiece nad małym Boryskiem (Tymon Szkopek), a zatrudnienie niani Pauliny (Elżbieta Trzaskoś) nie było najlepszym pomysłem, bo opiekunka na każdym kroku podrywa lekarza. W 1693 odcinku "M jak miłość" Aneta rozprawi się z Pauliną i wreszcie spędzi gorące chwile z Olkiem. Będą się zachowywać jak para nastolatków, a gorący seks okaże się zwieńczeniem ważnej chwili.

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta i Olek w 1693 odcinku "M jak miłość" zaszaleją w łóżku. Od narodzin Boryska mają mało czasu dla siebie, oboje są zmęczeni i próbują godzić opiekę nad synem z pracą zawodową. Ulżyć w obowiązkach miała niania Paulina, ale ona napaliła się na przystojnego Chodakowskiego, a Aneta wreszcie usłyszy skrawek rozmowy męża z opiekunką i dowie się, że młoda dziewczyna podrywa jej ukochanego! - (...) Mówiłem ci, że jeżeli masz jakieś zaburzenia, to powinnaś iść z tym do specjalisty i myślałem, że coś z tej naszej rozmowy zrozumiałaś. Musisz się zacząć kontrolować albo naprawdę się pożegnamy - wścieknie się Olek przy kolejnej próbie uwodzenia Pauliny, co usłyszy Aneta. O dziwo, nie zrobi mężowi afery, a odczeka i sama rozprawi się z nianią.

- (...) Proszę bardzo, tu są twoje rzeczy! Nie licz na referencje! Nie wracaj tutaj, nie przepraszaj, nie chcę słuchać żadnych wyjaśnień! I dam ci może jeszcze jedną radę, weź się dziewczyno udaj to jakiegoś specjalisty, bo ewidentnie masz ze sobą problem. A teraz masz pół minuty, żeby zabrać stąd ten swój zgrabny tyłek! Bo inaczej żaden taniec na rurze ci nie pomoże! - Chodakowska zwolni Paulinę i rozprawi się z nią raz na zawsze.

Aneta i Olek oddadzą się namiętnym uniesieniom w 1693 odcinku "M jak miłość"

Chodakowska uzna, że musi wziąć się za męża, pokazać mu, że to ona jest miłością jego życia i ma nie myśleć o nikim więcej. Zaciągnie męża do łózka i dojdzie do gorącego seksu pary. - To było... Mmm... - wykrztusi Olek po namiętnym zbliżeniu z żoną. - Strasznie się za tobą stęskniłam - przyzna Aneta, tuląc się do męża. - Może mamy jeszcze chwilę, kiedy wraca Paulina? - zapyta się Chodakowski, nieświadomy, że niania zostanie zwolniona. - Zwolniłam ją, słyszałam waszą wcześniejszą rozmowę - przyzna bez ogródek lekarka. - Nie bój się, nic ci nie zrobię - zaśmieje się Aneta na widok przerażonej miny męża. Kobieta wyjaśni, że nie ma pretensji i dobrze wie, że to napalona niania próbowała go uwieść, a nie odwrotnie. Na szczęście Chodakowska dogada się z Franką (Dominika Kachlik) i zatrudni Lilkę (Monika Mielnicka) jako opiekunkę synka. Była żona Mostowiaka (Krystian Domagała) na pewno nie poderwie Olka tak jak poprzedniczka. 

M jak miłość. Olek odkryje dlaczego Aneta go odpycha! Nie nadaje się na ojca
Najnowsze