M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Franka dostanie nowe wieści o synu. Adam zostanie z Lewickimi na dłużej w górach - ZDJĘCIA

2022-12-08 14:47

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) dostanie nową wiadomość Marty Lewickiej (Natalia Sikora) o synu Adamie (Liam Culbreth), którego urodziła 10 lat temu jako surogatka! Dopiero co Zduńska usłyszała od Lewickiej, że razem z mężem chce powiedzieć Adasiowi, że Franka jest członkiem ich rodziny, kuzynką Marty z Bukowiny, a już w 1693 odcinku "M jak miłość" do żony Pawła (Rafał Mroczek) dotrą kolejne wieści o synu. Nie dość, że Lewiccy zostaną w Polsce na dłużej, zatrzymają się u krewnych w górach, to jeszcze Marta wspomni o wyjątkowym podobieństwie Adama do Franki. Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Syn Franki w 1693 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie w Polsce, a Marta i Karol (Konrad Marszałek) postanowili pokazać Adamowi rodzinne strony. Oboje, tak jak Franka, pochodzą z Bukowiny Tatrzańskiej. Kiedy Zduńska była w szpitalu odebrała nawet telefon od Marty, która wspomniała, że na pewno są kuzynkami, że w jakimś stopniu są spokrewnione. Właśnie z tego powodu Lewiccy postanowili przedstawić Adasiowi Frankę, jako członka dalszej rodziny.

Ale na tym nie koniec rewelacji, bo w 1693 odcinku "M jak miłość" Franka dostanie od Marty kolejną wiadomość. Tak właśnie dowie się, że Adaś z Lewickimi zostaną w Polsce na dłużej.

"Postanowiliśmy przedłużyć wakacje. Adam pokochał polskie góry. Codziennie myślimy o tobie i jesteśmy wdzięczni, że podarowałaś nam naszego syna. Mamy nadzieję, że operacja się powiodła i twoje marzenie też wkrótce się spełni. PS. Załączam zdjęcie zrobione przez Adama" - napisze jej w SMS-ie Marta.

Tym samym w 1693 odcinku "M jak miłość" Franka przekona się, że genów nie oszuka, że Adaś staje się do niej coraz bardziej podobny, że góry to jego miejsce na ziemi, gdzie czuje się najlepiej. Chociaż Zduńska nie powie Pawłowi (Rafał Mroczek) o szczegółach wiadomości Marty o synu, to Paweł wpadnie na pomysł, żeby na kilka dni pojechali do Bukowiny. Tam gdzie teraz jest Adam z przybranymi rodzicami. Dojdzie do kolejnego spotkania Franki z synem? Adam usłyszy od Marty, że Franka jest jego ciotką? To się wyjaśni już wkrótce w "M jak miłość".

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze