M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Franka po operacji dowie się Marty Lewickiej, że są kuzynkami! Dzięki temu Adaś pozna Zduńską - ZDJĘCIA

2022-11-22 22:45

W 1688 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) przejdzie operację ginekologiczną, żeby wyleczyć się z podstępnej choroby, endometriozy, bo to jedyna szansa na to, by żona Pawła (Rafał Mroczek) zaszła w ciążę. Operacja Franki nie obędzie się bez komplikacji, a po zabiegu do Zduńskiej w 1688 odcinki "M jak miłość" zadzwoni ze Stanów Zjednoczonych Marta Lewicka (Natalia Sikora). Matka biologicznego syna Franki, małego Adama (Liam Culbreth) ogłosi zaskakującą nowinę, że są kuzynkami. Zapowie też France, że chce powiedzieć Adasiowi, że są rodziną. Co na to Zduńska i jej mąż? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1688 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Operacja Franki w 1688 odcinku "M jak miłość" przebiegnie z komplikacjami, dlaczego nie da żadnej gwarancji, że Zduńska znów zostanie matką! Złe wieści o żonie Pawłowi przekaże lekarka (Ewa Konstanciak), która uprzedzi Zduńskiego, że zabieg może nie załatwić sprawy i problem będzie nawracał. Franka choruje na endometriozę, uda się usunąć jedną torbiel, ale nie jeden z jajowodów pozostanie nieudrożniony. Nic dziwnego, że Franka i Paweł w 1688 odcinku "M jak miłość" będą pełni obaw, czy uda im się spłodzić dziecko, czy zostaną rodzicami.

Jakby tego było mało Zduńska w 1688 odcinku "M jak miłość" nie przestanie myśleć o synu Adamowi, którego urodziła 10 lat temu i którego oddała po porodzie Lewickim. - Wiesz, dzisiaj jak mnie usypiali, to tak tuż przed zaśnięciem pomyślałam o Adasiu. Tylko chciałabym, żeby był szczęśliwy i mam nadzieję, że tak będzie. Tylko tyle... Nagle w 1688 odcinku "M jak miłość" zadzwoni telefon Franki i na wyświetlaczu ukaże się numer Marty Lewickiej ze Stanów Zjednoczonych. Tym samym przeszłości żony Pawła znów da o sobie znać.

Matka syna Franki w 1688 odcinku "M jak miłość" zaskoczy ją zupełnie wiadomością o Adasiu, o decyzji, którą podjęła razem z mężem Karolem (Konrad Marszałek). - Dowiedziałam się o twoim zabiegu od kuzynki męża z Bukowiny. Chcielibyśmy oboje z mężem życzyć ci zdrowia. I żeby wszystko się wam udało...

- Dziękuję bardzo...

- Wiesz Franka, długo rozmawiałam z mężem, postanowiliśmy wspólnie, że za jakiś czas przedstawimy cię Adasiowi - ogłosi Lewicka, a Franka w 1688 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy własnym uszom. - Naprawdę? - zapyta, choć nie będzie pewna na jakich zasadach oficjalnie pozna syna, którego widziała raptem dwa razy. 

- Jako dalszą krewną czy kuzynkę! To pewno jest prawda. Założę się, że jakoś jesteśmy ze sobą spokrewnione. Jak wszyscy w Bukowinie. W każdym razie będziesz mogła spotkać się z naszym synem. Jeśli oczywiście chcesz... - doda Lewicka w 1688 odcinku "M jak miłość". Franka nie zdoła ukryć swojej radości. - Oczywiście, że chcę. Tak, bardzo... - zapewni, a jej reakcja nie spodoba się Pawłowi. Bo on chciałby trzymać żonę z dala od Lewickich.

- Możesz się ze mnie śmiać, ale ja naprawdę uważam, że to co się stało, to dla nas bardzo dobra wróżba - wyzna mężowi Franka. - Ale ja nie wierzę we wróżby - stwierdzi Paweł, który w 1688 odcinku "M jak miłość" nie zabroni ukochanej spotkania z synem.

M jak miłość odcinek 1688 ZWIASTUN. Operacja Franki z komplikacjami! Nowy facet w życiu Izy przepustką do wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze