M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Franka po operacji dostanie szokującą wiadomość od Marty Lewickiej. Powiedzą synowi Franki, że są rodziną!

2022-11-16 8:56

W 1688 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) przejdzie operację ginekologiczną, która będzie dla żony Pawła (Rafał Mroczek) jedyną szansą na zajście w ciążę i urodzenie dziecka! Pełen niepokoju Paweł będzie czekał na wynik operacji Franki, rozmowę z jej lekarką i badania, która wykażą czy leczenie endometriozy u żony się powiedzie. Tuż po zabiegu do Franki w 1688 odcinku "M jak miłość" odezwie się Marta Lewicka (Natalia Sikora), przybrana matka jej syna Adama (Liam Culbreth). Razem z mężem Lewicka zdecyduje, że Adam wreszcie musi poznać część prawdy o France, o tym, że jest członkiem ich rodziny. Co na to Zduńska?

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Operacja Franki, która odbędzie się 1688 odcinku "M jak miłość", nastąpi w momencie, gdy do Zduńskiej znów powrócą sprawy z przeszłości, kiedy ludzie, którym oddała syna Adama zupełnie niespodziewanie sobie o niej przypomną. Ostatni razem widziała Martę i Karola Lewickich ze swoim dzieckiem tuż przed ich wylotem do Nowego Jorku. Przekonała się wtedy na własne oczy jak traktują jej syna i postanowiła, że pora zamknąć tę bolesną historię sprzed lat, pogodzić się z tym, że Adam ma już matkę i nigdy nie będzie jej prawdziwym synem, choć to Franka go urodziła. Wówczas Zduńscy w 1682 odcinku "M jak miłość" usłyszeli od lekarki, że mogą mieć dziecko, jeśli tylko Franka podda się operacji, wyleczy się z endometriozy. W przeciwnym razie nie ma żadnych szans na zajście w ciążę.

Co prawda Franka w 1688 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że endometrioza - podstępna choroba, grozi nieodwracalną bezpłodnością, na którą nie pomoże żadne leczenie,  lecz mimo to będzie się obawiała zabiegu. Tego czy przeżyje operację, czy uda się usunąć torbiel, udrożnić jajowody i czy będzie mogła jeszcze kiedyś zostać matką.

Niepokój Pawła w 1688 odcinku "M jak miłość" nie pomoże France, ale Zduński nie zdoła ukryć przed żoną jak bardzo się o nią boi. Kolejny raz zda sobie sprawę, że Franka jest gotowa na wszystko, by zajść w ciążę. Od wyników operacji Franki będzie zależało dalsze leczenie endometriozy. Diagnoza lekarki Zduńskiej pozostawi jednak cień nadziei.

Tuż po zabiegu w 1688 odcinku "M jak miłość" z Franką spróbuje się skontaktować Marta Lewicka. Matka jej syna Adama razem z mężem Karolem podejmie decyzję, która wpłynie na całe ich życie, a także na przyszłość Zduńskich. Pod wpływem ostatnich wydarzeń Lewiccy zgodzą się, żeby Franka poznała Adama, ale powiedzą synowi, że nie jest jego matką tylko kuzynką! Czy Franka i Paweł się na to zgodzą? Okaże się już w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość odcinek 1674. Ostatnia szansa Franki i Pawła. Od tej rozmowy będzie zależało wszystko
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze