M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Franka i Paweł poznają ostateczną diagnozę w sprawie ciąży! Nigdy nie będą mieli dziecka? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-31 21:35

W 1682 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) usłyszą od lekarki, że być może nigdy nie będą mieli dziecka! Żona Zduńskiego choruje na endometriozę, a kolejne badania wykażą, że ta podstępna choroba grozi nieodwracalną bezpłodnością, na którą nie pomoże żadne leczenie. Ostatnią szansą dla Franki na zajście w ciążę w 1682 odcinku "M jak miłość" będzie operacja. Diagnoza ginekologa przerazi Pawła, który nie będzie chciał tak ryzykować. Ale pragnienie dziecka u Franki będzie tak silne, że zdecyduje się na operację. Bez gwarancji, że zajdzie w ciążę. Czy Zduński zostaną wreszcie rodzicami? Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Franki w 1682 odcinku "M jak miłość" stanie na drodze realizacji jej planu, by dzięki kolejnej ciąży zapomnieć wreszcie o synu Adamie (Liam Culbreth), którego urodziła jako surogatka i oddała po porodzie Lewickim. Zduńska ostatni raz zobaczy swoje dziecko z nowymi rodzicami. Nie będzie walczyć z Lewickimi o Adama. Wreszcie zrozumie, że to Marta (Natalia Sikora) jest teraz matką jej syna, a ona nie ma prawa niszczyć ich rodziny. Jednocześnie Franka w 1682 odcinku "M jak miłość" zaserwuje Pawłowi taką emocjonalną huśtawkę, że Zduński będzie gotów nawet wysłać ukochaną do specjalisty psychologa na terapię! Ostatecznie da się przekonać, że Franka upora się jakoś z przeszłością, zamknie rozdział życia związany ze swoimi synem, jeśli urodzi mu dziecko.

Chora na endometriozę Franka w 1682 odcinku "M jak miłość" nie zajdzie w ciążę!

W 1682 odcinku "M jak miłość" Zduńscy pójdą razem na wizytę do lekarki, ale ginekolog nie będzie miała dla nich pomyślnej diagnozy. Bezpłodność Franki związana z endometriozą uniemożliwia jej na razie zajście w ciążę. - W najnowszym USG widać na jajniku niewielką torbiel endometrialną. Żeby maksymalnie umożliwić pana żonie zajście w ciążę, musimy tę torbiel usunąć...Paweł będzie przerażony, że Franka musi być operowana, by zostać matką. - Operacja? A to konieczne? - dopyta lekarkę ze strachem w oczach. 

- Laparoskopia to w tym przypadku jedyna droga. A poza tym podczas zabiegu sprawdzimy stan jajowodów. Spróbujemy je udrożnić, usunąć ewentualne zrosty. Krótka rekonwalescencja, a potem, no cóż, trzeba się będzie intensywnie starać. Czas nagli. Endometriozna to naprawdę podstępna, paskudna choroba. Leczenie, staranie się o dziecko wymaga naprawdę wielkiej determinacji. I to od obojga partnerów... - uprzedzi Zduńskich lekarka w 1682 odcinku "M jak miłość".

Franka w 1682 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na operację

Zdeterminowana Franka w 1682 odcinku "M jak miłość" podejmie decyzję za nich oboje. - My jesteśmy zdecydowani...- Niestety nie zawsze się udaje i tego muszą być państwo świadomi...- Nam się uda. Ja to wiem! - doda Zduńska. - To co, działamy? Wypisuję pani skierowanie do szpitala - stwierdzi lekarka.

Paweł w 1682 odcinku "M jak miłość" pogodzi się z tym, że Franka nie urodzi mu dziecka

Wątpliwości Pawła w 1682 odcinku "M jak miłość" nie miną kiedy zobaczy jak Franka przegląda fora internetowe o bezpłodności i endometriozie. Uprzedzi żonę, żeby tak bardzo się nie nastawiała na dziecko, bo może nie zajdzie w ciążę. - Martwi mnie to, co powiedziała lekarka, że nie zawsze się udaje. - Ale przecież ona musi tak mówić. W takich sprawach nigdy nie ma pewności...

- Kochanie, dla mnie najważniejsze jest to, że mam ciebie. Jeżeli będziemy mieli dziecko, to wspaniale. Ale jeśli nie, to trudno. Nasz świat się nie zawali. Tylko w tym wszystkim martwię się o ciebie...

- Że tego nie udźwignę?

- Jesteś emocjonalna. Potrafisz wpadać ze skrajności w skrajność. Martwię się...

- To przestań się martwić. Razem sobie ze wszystkim poradzimy... - doda Franka, która w 1682 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała słuchać o tym,że być może nigdy nie urodzi Pawłowi dziecka.

M jak miłość odcinek 1682 ZWIASTUN. Tragedia u Zduńskich. Misiek straci przytomność, a Franka wpadnie w obsesję na punkcie syna Adama
Najnowsze