M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Franka okłamie Pawła w sprawie syna! Wyśle żonę do specjalisty, bo przestanie nad nią panować - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-31 8:43

W 1682 odcinku "M jak miłość" źle się będzie działo u Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek), których małżeństwo znów czeka poważny kryzys. Zduńska nie poradzi sobie zupełnie po spotkaniu swojego syna Adama Lewickiego (Liam Culbreth), nie przestanie myśleć o 10-latku, którego urodziła jako surogatka, ale jest jego biologiczną matką! Zaniepokojony Paweł w 1682 odcinku "M jak miłość" uzna, że Franka może zrobić coś głupiego, dlatego potrzebna jest jej pomoc specjalisty psychologa. Żeby powstrzymać żonę przed obsesją na punkcie dziecka będzie gotów na wszystko. Tyle tylko, że Franka znów zacznie kłamać jak najęta. Zobacz te sceny w WIDEO z 1682 odcinka "M jak miłość" i w galerii ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Trudne chwile Franki w 1682 odcinku "M jak miłość" odbiją się na jej małżeństwo z Pawłem. Mimo wsparcia męża i usilnych starań Zduńska nie zdoła zapomnieć o synu Adamie, którego urodziła jako 19-latka, oddała po porodzie Marcie (Natalia Sikora) i Karolowi (Konrad Marszałek) Lewickim. Zgodnie z umową jaką zawarła z ludźmi, których poznała w Nowym Jorku, którzy pomogli nastoletniej France, gdy ta w Ameryce wpakowała się w poważne kłopoty. Pierwsze spotkanie z Adamem, krótka rozmowa z synem, sprawiły jednak, że Franka poczuła wyjątkową więź z chłopcem. Nie przestanie o tym myśleć w 1682 odcinku "M jak miłość", a Paweł zauważy niepokojące zachowanie żony.

Kłamstwa Franki w 1682 odcinku "M jak miłość" na temat syna

- Martwię się o ciebie. Widzę jak ta sprawa sprzed lat ci ciąży. Słabo sypiasz, chodzisz smutna... - stwierdzi Zduński. Franka w 1682 odcinku "M jak miłość" posunie się do kłamstwa, żeby uśpić czujność męża. W myślach cały czas będzie widziała Adama, lecz się do tego nie przyzna. - Zupełnie niepotrzebnie. Próbuję o tym wszystkim nie myśleć, ale nie jest to takie proste.

- Widzę jak się męczysz - nie odpuści Paweł, ale w 1682 odcinku "M jak miłość" żona zapewni go, że ma wszystko pod kontrolą. - Prędzej czy później i tak sobie poradzę...

- Jesteś pewna?

- Muszę przestać myśleć o Adamie. Nie wiem jakoś odciąć się od tego wszystkiego, ale potrzebuję czasu... Może byśmy gdzieś wyjechali, co? Ty i ja? Jakiś fajne miejsce?

- Myślę, że to fajny pomysł...

- Baśka i tak nie będzie chciała jechać. Ma swoje towarzystwo.

- To co? Grabina czy góry?

- Góry... - zaproponuje Franka. Ale wyjazd Zduńskich w 1682 odcinku "M jak miłość" nie dojdzie do skutku. Bo gdy stryj Franki, Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), przekaże im, że wraca do Bukowiny razem z Lewickimi, Franka nie zapanuje nad emocjami. Zacznie się zachowywać tak jakby wpadła w jakąś obsesję na punkcie syna.

Co głupiego zrobi Franka w 1682 odcinku "M jak miłość"?

Paweł w 1682 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że w takim stanie Franka jest gotowa na każde szaleństwo. Nawet na powiedzenie Adamowi prawdy kim dla niego jest. Spróbuje temu zapobiec, nim będzie za późno. - Mam nadzieję, że nic głupiego nie chodzi ci po głowie? Rano obiecałaś, że nie będziesz szukała kontaktu z Adamem!

- Przecież ja, wcale... - zacznie drżącym głosem Zduńska, ale mąż od razu jej przerwie. - Franka, pamiętasz jak ostatnio zareagowali Lewiccy! Na coś się umawialiście! Nie możesz burzyć spokoju tej rodziny, rozumiesz?!

- Przecież wiem!

- Obiecaj mi jedną rzecz, obiecaj, że tam nie pojedziesz! Obiecujesz?

- Obiecuję! Zadowolony? Paweł, przepraszam cię, ale ja jestem w pracy i muszę się skupić!

- Dobrze, to tylko jedno pytanie, ale odpowiedz mi szczerze! Kiedy zobaczyłaś tego chłopca, to poczułaś się jego matką?- zapyta Zduński, bo w 1682 odcinku "M jak miłość" będzie niemal pewny, że żona cały czas nie jest z nim szczera w sprawie swojego syna. - Paweł, to nie jest takie proste!

- Poszukajmy pomocy u specjalisty!- rzuci nagle Paweł, co w 1682 odcinku "M jak miłość" wywoła gwałtowną reakcję Franki, która poczuje się dotknięta, jakby mąż robił z niej wariatkę. - Chcesz, żebym poszła do psychologa?

- Chodźmy razem! - doda Zduński, ale Franka się nie zgodzi. - Paweł, doceniam twoją troskę, ale teraz jestem na etapie, kiedy muszę sobie sama to poukładać! Zaraz potem w 1682 odcinku "M jak miłość" złamie obietnicę daną ukochanemu i Lewickim.

M jak miłość odcinek 1682 ZWIASTUN. Tragedia u Zduńskich. Misiek straci przytomność, a Franka wpadnie w obsesję na punkcie syna Adama
M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Najnowsze