M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Zduńscy świadkami załamania nerwowego Magdy! Będzie tak źle, że odwołają swoje plany - ZDJĘCIA

2022-12-08 11:28

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) jako jedyni w 1692 pozostaną przy Magdzie (Anna Mucha) podczas jej załamania nerwowego po imprezie w siedlisku. Budzyńska pozwoli sobie na ujście emocji po trudnej rozmowie z Andrzejem (Krystian Wieczorek), który potem zrani ją jak nigdy. w 1692 odcinku "M jak miłość" Magda kompletnie się załamie, zacznie zalewać się łzami, a Zduńscy szybko przeanalizują, że ich wakacyjne plany właśnie się zmieniają. W imię przyjaźni zrezygnują z ważnej rzeczy i zaproponują Budzyńskiej pomoc.

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek źle postąpili, kiedy ukrywali przed Magdą zdradę Andrzeja z Julią (Marta Chodorowska), ale w 1692 odcinku "M jak miłość" udowodnią, że są prawdziwymi przyjaciółmi, którzy murem stoją za Budzyńską. Kiedy impreza w siedlisku dobiegnie końca, każdy obudzi się i zacznie zbierać do Warszawy, Andrzej spróbuje przekonać żonę, że pomysł rozwodu to pomyłka, ale Budzyńska nie bardzo zechce tego słuchać. 

- (...) Zrobię wszystko co zechcesz, udowodnię ci... - zacznie swoje tłumaczenia Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość", lecz Magda nagle mu przerwie. - A możesz cofnąć czas? - rzuci, a mężowi zabraknie słów. Będą mieli ponownie spotkać się w siedlisku, ale do dalszej części rozmowy nie dojdzie, bo Budzyńskiego zatrzymają w Warszawie sprawy Julii.

Kinga przyjmie na siebie załamanie Magdy w 1692 odcinku "M jak miłość". Razem z Piotrkiem podejmą ważną decyzję 

Kiedy Magda usłyszy przez telefon, że mąż znów nie dotrzymuje słowa, znów wybiera Julię i jej problemy w Warszawie, a nie walkę o małżeństwo, kobieta załamie się, padnie na ziemię i zacznie płakać. Kinga natychmiast do niej doskoczy, przytuli ją i okaże wsparcie. - Jaka ja byłam głupia, jaka byłam naiwna i głupia - wpadnie w histerię Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" i zacznie zwierzać się Kindze. - Ja naprawdę przez chwilę myślałam, że może jakoś wszystko się poukłada, że z Andrzejem się jakoś dogadamy, ale ona już zawsze będzie. Julia i dziecko. Jej dziecko, nie moje, jej! Ja nie dam rady, Kinga. Ja nie dam rady - wypłacze się Budzyńska. 

Wobec koszmaru Magdy nie będzie obojętny też Piotrek. Kiedy Magda nieco się uspokoi, wyzna Zduńskiemu, że chciałaby się oderwać od problemów i wyjechać. Prawnik śmiało zachęci ją do tego pomysłu. - To jedź - poradzi szczerze Zduński. - Nie mogę, w przyszłym tygodniu mam pierwszych gości w siedlisku, musze się nimi zająć, nie mogę tego tak zostawić - wyzna Magda, ale niedługo później Piotrek i Kinga dojdą do porozumienia i ustalą, że odwołują wakacje objazdowe camperem po Włoszech, bo wolą zostać i pomóc przyjaciółce.

Kinga i Piotrek zmienią swoje plany dla Magdy w 1692 odcinku "M jak miłość"

- Załatwione! Masz trzy tygodnie wakacji - obwieści Kinga Budzyńskiej. - Co? O czym ty mówisz? - zapyta się Magda, a Zduńscy wyjawią jej, że zabiorą Lenkę (Olga Cybińska), Miśka (Aleksander Bożyk) i bliźniaczkami do Grabiny na wakacje. - Przyjedziemy z dziećmi na trzy tygodnie do siedliska i zajmiemy się gośćmi. To niewiele roboty, bo przecież letnicy stołują się na własną rękę - oznajmi Kinga i chociaż Magda początkowo zacznie protestować, ostatecznie zgodzi się na propozycję wyjazdu i zniknie. 

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
Najnowsze