M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Kinga i Piotrek pomogą Magdzie uciec przed Andrzejem. Ukryją gdzie wyjechała - ZDJĘCIA

2022-12-06 21:50

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) załamie się na wieść, że Andrzej (Krystian Wieczorek) po napadzie na Julię (Marta Chodorowska) jest blisko ciężarnej kochanki! Jedynym wyjściem dla Magdy będzie ucieczka przed Budzyńskimi. A pomogą jej w tym Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek), którzy w 1692 odcinku "M jak miłość" zastąpią przyjaciółkę w prowadzeniu pensjonatu w siedlisku. Zduńscy na dłużej przeprowadzą się z dziećmi do Grabiny, żeby Magda mogła uciec od męża, planów rozwodu i myśli o zdradzie. Niestety Andrzej jej nie znajdzie, bo zerwie z nim kontakt. Sprawdź, co będzie dalej!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda ucieknie przed Andrzejem tuż po tym jak Julia zostanie napadnięta w parku, a Budzyński zostawi żonę, żeby w tej dramatycznej chwili być z ciężarną kochanką. Nikt z przeszłości nie zdoła przekonać Magdy do wybaczenia Andrzejowi, aż wreszcie wyzna Kindze, że taniec z mężem na imprezie w siedlisku był ostatnim, że nigdy do niego nie wróci. Zduńska widząc jak Magda bardzo cierpi przez ukochanego, nie będzie jej już namawiać, żeby odpuściła sobie rozwód i jeszcze raz wszystko przemyślała.

Zwłaszcza, że w 1692 odcinku "M jak miłość" Magda zrozumie, że dziecko Andrzeja już na zawsze połączy go z Julią. Tym samym Malicka nie zniknie z ich życia, bo Andrzej zamierza być ojcem dla dziecka ze zdrady. - Przez moment łudziłam się, że może jeszcze nie wszystko stracone, że to się da naprawić. Boże, jaka byłam głupia! Przecież gdybym została z Andrzejem, Julia i jej dziecko byliby już stale obecni w naszym życiu. Dziecko Julii, nie moje. Nie, nie zniosę tego, nie dałabym rady!

Tuż po wyjeździe Budzyńskiego z siedliska w 1692 odcinku "M jak miłość" Magda znów pogrąży się w rozpaczy. - Najchętniej wsiadłabym do samochodu i pojechała gdzieś daleko przed siebie, gdzie oczy poniosą - zwierzy się Kindze i Piotrkowi.  W finale Zduńscy postanowią przyjaciółce pomóc, na cały urlop zostając w siedlisku. Po to, by Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" mogła wyrwać się z Grabiny i choć na chwilę naprawdę zniknąć - uciekając od męża, planów rozwodu i myśli o zdradzie. - Załatwione! Masz trzy tygodnie wakacji - przekaże jej dobre wieści Kinga.

- Co? O czym ty mówisz? - Magda nie uwierzy własnym uszom, ale Kinga i Piotrek w 1692 odcinku "M jak miłość" decyzję już podejmą. Ze względu na Magdę zmienią wszystkie plany na wakacje. Mieli jechać z dziećmi, Lenką (Olga Cybińska), Miśkiem (Aleksander Bożyk) i bliźniaczkami w podróż kamperem po Europie, ale zostaną w Grabinie na połowę wakacji.  - Przyjedziemy z dziećmi na trzy tygodnie do siedliska i zajmiemy się gośćmi. To niewiele roboty, bo przecież letnicy stołują się na własną rękę

- Kochani jesteście, ale ja nie mogę się na to zgodzić! Prowadzenie takiego siedliska to jednak jest ciężka praca. Nie ma mowy - zaprotestuje Magda, lecz w 1692 odcinku "M jak miłość Zduńscy uprzedzą ją, że to postanowione i nie ma już nic do gadania. Jeszcze tego samego dnia Magda zniknie, rozminie się z Andrzejem, który nie zastanie żony w siedlisku.

M jak miłość odcinek 1691 ZWIASTUN. Andrzej na imprezie Magdy ogłosi zdumiewające wieści. Będzie rozwód?
Najnowsze