M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Julia poda Budzyńskiego do sądu?! Sylwia obmyśli plan zniszczenia Andrzeja - ZDJĘCIA

2022-12-09 12:17

Julia (Marta Chodorowska) w 1692 odcinku "M jak miłość" kolejny raz posłuży się pomocą Sylwii (Hanna Turnau), bo Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie zbyt zajęty imprezą w siedlisku i odzyskiwaniem Magdy (Anna Mucha). Malicka zwierzy się przyjaciółce, że nie może liczyć na kochanka i wie dobrze, że on zawsze wybierze żonę. I właśnie wtedy w 1692 odcinku "M jak miłość" zrodzi się plan podania prawnika do sądu, zażądania dużych pieniędzy i zniszczenia go! Julia podejmie szokujące działania, mające na celu zniszczenie prawnika?

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Julia zwierzy się Sylwii, że nie może liczyć na Andrzeja i doskonale wie, że on zawsze wybierze walkę o żonę. Mimo zaawansowanej ciąży Malickiej, prawnik wybrał się na imprezkę do siedliska, po której czeka go ważna rozmowa z Magdą. Julia nie będzie się nawet łudzić, że po porodzie prawnik nagle okaże jej większe zainteresowanie. 

- Ja już się pogodziłam, że Andrzej kocha swoją żonę. Tak naprawdę, nic od niego już nie chcę - zwierzy się Malicka Sylwii (Hanna Turnau) w 1692 odcinku "M jak miłość". Podda się, bo Budzyński przez cały okres ciąży, nie bardzo interesował się nią i dzieckiem. 

- Jesteś pewna? Wiesz, co ja o tym myślę - rzuci przyjaciółka Malickiej, zawsze gotowa do ataku.

- Wiem, ale poradzę sobie. Zresztą nie jestem sama, mam przecież ciebie - oznajmi prawniczka.

- No, tak, oczywiście, ale nie możesz tak mówić. Teraz wszystko jest ok, ale jak mała się urodzi, będziesz padać na twarz ze zmęczenia. Ja oczywiście ci pomogę, ale nie można zwalniać od odpowiedzialności pana mecenasa - wypunktuje Sylwia. - Ja nie wiem dlaczego ty jesteś dla niego taka wyrozumiała, ja na twoim miejscu byłabym wściekła i pozwałabym go o wysokie alimenty - rzuci cwana kobieta, ale Malicka nie pójdzie na taki układ. Nie będzie chciała robić prawnikowi kłopotów.

- Ty go po prostu bronisz! Nadal go kochasz, prawda? - zapyta się wprost Sylwia. 

- Nie, oczywiście, że nie. Dobra, jestem trochę zmęczona, wrócę już do domu - przerwie niewygodną rozmowę Julia w 1692 odcinku "M jak miłość", a otem dojdzie do tragedii.

Zaalarmowany przez Sylwię Budzyński przerwie rozmowę z Magdą, opuści Grabinę i stawi się w szpitalu. Julia wyląduje na oddziale po napadzie, który odbędzie się tuż po rozmowie z Sylwią. Ciężarna kobieta zacznie szarpać się ze złodziejem, nie chcąc oddać torebki, a mężczyzna popchnie ją i niezbędna będzie interwencja lekarzy. Malicka przyzna się Budzyńskiemu, że popełniła błąd, a on nie dowie się, że Sylwia chciała podać go do sądu! 

M jak miłość odcinek 1692 ZWIASTUN. Magda przez Julię nie da Andrzejowi drugiej szansy. Brutalny napad na ciężarną kochankę Budzyńskiego
Najnowsze