M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Magda nigdy nie wróci do siedliska? Andrzej wpadnie w panikę - ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) podejmie dramatyczną decyzję i opuści ukochane siedlisko. Choć ostatnio Budzyńska urządziła tam piękny pensjonat dla gości, nowe wydarzenia znów "podetną jej skrzydła". Julia (Marta Chodorowska) w zaawansowanej ciąży zostanie napadnięta w parku i kiedy trafi do szpitala, Andrzej (Krystian Wieczorek) znów rzuci wszystko i pobiegnie ratować ją oraz swoje dziecko. Drugiego razu Magda nie wytrzyma i za radą Piotrka (Marcin Mroczek) i Kingi (Katarzyna Cichopek) wyjedzie. Kiedy Budzyński dotrze w końcu do siedliska w 1692 odcinku "M jak miłość" po jego żonie ślad wszelki zaginie! Zobacz jak Andrzej wpada w panikę, że na zawsze stracił ukochaną Magdę w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1692 "M jak miłość" będzie dla Andrzeja straszny. Budzyński dwukrotnie wpadnie w panikę - najpierw, że straci dziecko, a potem, że na zawsze ukochaną żonę. I w obu przypadkach jego strach może okazać się słuszny. O tym, że Julia po napadzie straci ciążę i sama będzie walczyła o życie w 1695 odcinku "M jak miłość" pisaliśmy TUTAJ. Czy Magda już nigdy nie wróci do domu?

Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" pożegna się bardzo smutno z najbliższą przyjaciółką, Kingą. Padną wtedy poważne słowa, które pozwalają podejrzewać, że Budzyńska może już nigdy nie wrócić! Czy tak właśnie będzie? Andrzej będzie o tym przekonany!

- Pukałem od przodu, ale było pozamykane... Gdzie jest Magda? - zapyta Andrzej w 1692 odcinku "M jak miłość" Zduńskich. 

- Wyjechała - odpowie Piotrek. 

- Nie, nie... Ona nie wróci, ani dziś, ani jutro - doda Zduński. 

W tym momencie 1692 odcinka "M jak miłość" twarz Andrzeja zmieni się nie do poznania! Panika, w którą wpadnie niewierny Budzyński będzie co najmniej równa tej, którą zobaczymy u niego w szpitalu. Czy Andrzej za jednym zamachem straci, i ukochane dziecko, i żonę?

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej pokocha dziecko Julii i na zawsze zmieni życie Magdy. Instynkt okaże się najsilniejszy – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość odcinek 1692 ZWIASTUN. Magda przez Julię nie da Andrzejowi drugiej szansy. Brutalny napad na ciężarną kochankę Budzyńskiego
Najnowsze