M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Julia umrze podczas porodu?! Dostanie krwotoku i straci dziecko Andrzeja - ZDJĘCIA

W 1695 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) może na naszych oczach stracić życie! Stan Malickiej w szpitalu po napadzie nagle pogorszy się, pacjentka dostanie krwotoku i pomimo szybkiej interwencji lekarzy, straci dziecko Andrzeja (Krystian Wieczorek). W tych dramatycznych chwilach będzie towarzyszył Julii Budzyński, który przeżyje istne chwile grozy. Czy Malicka, podobnie jak jej nienarodzona córka, straci życie po napadzie w parku? Sprawdź, co już wiemy o tragicznych wydarzeniach w 1695 odcinku "M jak miłość" !

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1695 odcinku "M jak miłość" Julia zapłaci najwyższą cenę za romans z Andrzejem?! Stan Malickiej po napadzie gwałtownie pogorszy. Lekarze w szpitalu będą walczyli z gwałtownym krwotokiem, ale nie uda im się uratować dziecka Julii i Andrzeja. Co gorsze, stan matki w wyniku poronienia także się pogorszy i nie wiadomo, czy Julia przeżyje! W tych ciężkich chwilach Andrzej będzie towarzyszył kochance. Magda na szczęście będzie daleko i nie dowie się o tym, że życie jej rywalki jest zagrożone. 

- U pacjentki doszło do nagłego, masywnego krwotoku... Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, bardzo mi przykro, ale ciąży nie udało się uratować - wg portalu swiatserialiinteria.pl tak ginekolog poinformuje Andrzeja w 1695 odcinku "M jak miłość".

- A co z Julią... Jak ona się czuje? - zapyta zszokowany Budzyński.

- Sytuacja jest poważna, musieliśmy operować, zabieg się powiódł, ale organizm pacjentki jest bardzo osłabiony, straciła dużo krwi, konieczna była transfuzja... Niestety, nie wiemy, jak to wszystko dalej się rozwinie, a parametry są dość niepokojące. Myślę, że więcej będziemy wiedzieli po najbliższej dobie. Najbliższa doba będzie decydująca... - lekarz będzie szczery.

Przerażony Andrzej w 1695 odcinku "M jak miłość" będzie próbował dodzwonić się do żony, ale Magda, która będzie odpoczywała na Podlasiu nie odbierze telefonu. Budzyński w obliczu tragedii, która może zakończyć się śmiercią Julii, przestraszy się, że Magdę też straci. 

Cześć, Magda, to znowu ja... Zostawiłem ci już tyle wiadomości, a ty wciąż się nie odzywasz... Rozumiem... Wiem, że chcesz być sama, ale proszę cię tylko o jedno - napisz, że wszystko jest w porządku albo chociaż po prostu: okay... Tyle wystarczy... Magda... Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, kocham cię... Bardzo cię kocham!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1692: Magda zniknie i Andrzej już jej nie znajdzie. Zduńscy będą chronić tajemnicy – ZDJĘCIA

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Najnowsze