M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Fatalny finał imprezy w siedlisku! Magda po nocy z Andrzejem uzna, że to był błąd - ZDJĘCIA

2022-12-12 9:41

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pożałuje, że zgodziła się na taniec z Andrzejem (Krystian Wieczorek), że dała się ponieść miłości do męża na imprezie w siedlisku. Po romantycznej nocy zagubiona Magda uzna, że popełniła błąd zbliżając się znów do Budzyńskiego. Powie mu wprost, że czasu nie cofnie, konsekwencją zdrady jest przecież dziecko jego i Julii (Marta Chodorowska), które urodzi się lada moment. Przyjaciele Budzyńskich w 1692 odcinku "M jak miłość" będą namawiać Magdę, żeby dała szansę Andrzejowi, zrezygnowała z rozwodu, ale ona nie odpuści. Najgorsze będzie miało jednak dopiero nadejść. Sprawdź, co się wydarzy w 1692 odcinku "M jak miłość" i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" między Magdą i Andrzejem znów powieje chłodem, nie będzie już śladu bliskości i czułości na jaką pozwolili sobie podczas ostatniego tańca na imprezie w siedlisku. O poranku Budzyński obudzi się w pokoju gościnnym w pensjonacie i zauważy jak Magda wychodzi z domu nad rzekę. Pójdzie za nią, żeby kolejny raz zawalczyć o odzyskanie serca ukochanej. Uprzedzi żonę, że na rozwód nigdy się nie zgodzi, że zrobi wszystko, by ją odzyskać. Argumenty Andrzeja w 1692 odcinku "M jak miłość" Magda zgasi jednak jednym pytaniem - "A możesz cofnąć czas?"

Magda i Andrzej nie pogodzą się w 1692 odcinku "M jak miłość"

Rozmowę Budzyńskich w 1692 odcinku "M jak miłość" przerwie telefon syna Magdy. Maciek poprosi matkę, żeby odebrała go z wycieczki, ale Andrzej zaoferuje swoją pomoc. W tym momencie żadne z nich nie będzie wiedziało, że tracą właśnie ostatnią szansę, żeby jakoś się dogadać, wyjaśnić sobie wszystko i próbować posklejać małżeństwo, które się rozpadło.

Na ratunek Magdzie i Andrzejowi w 1692 odcinku "M jak miłość" jako pierwszy pośpieszy Kamil (Marcin Bosak), który zacznie wypytywać przyjaciółkę o wydarzenia poprzedniej nocy. - Jak tam po imprezie? Głowa cię nie boli? Chyba nie piłaś wczoraj?

- Nie bardzo. Nie miałam nastroju...

- A dzisiaj jak w ogóle?

- A dzisiaj mętlik...

- Nie dziwię się, bo widziałam, że tańczyłaś wczoraj z Andrzejem... - Kamil w 1692 odcinku "M jak miłość" tak jak wszyscy przyjaciele obecni na imprezie będzie przekonany, że taniec Budzyńskich był wyrazem ich wielkiej miłości. Ale Magda wszystkiemu zaprzeczy. - To chyba był błąd, ale...

Kamil nie będzie adwokatem Magdy podczas rozwodu!

Niespodziewanie Gryc w 1692 odcinku "M jak miłość" poruszy temat rozwodu Magdy i Andrzeja. - No prawdziwym błędem byłby wasz rozwód. I dlatego przepraszam cię, muszę ci odmówić. Nie będę reprezentował cię w sądzie. Nie chcę ci radzić tylko po prostu nie będę przykładał ręki do tego, żeby jedna z najbliższych mi osób skopała sobie życie...

- A nie uważasz, że już wystarczająco skopane? Dobra, Kamil... Przyjęłam do wiadomości, rozumiem. Po prostu znajdę sobie kogoś innego. Spoza naszej, waszej kancelarii...

Wzburzona Magda, która w 1692 odcinku "M jak miłość" zupełnie nie będzie wiedziała czy wrócić do Andrzeja, dać mu szansę i wybaczyć mu zdradę, poskarży się Anicie (Melania Grzesiewicz) jak bardzo Kamil ją zawiódł. - Twój facet mnie olał i nie będzie mnie reprezentował w sądzie!

- Wiem, wczoraj mi już o tym powiedział...

- Wiesz co, rozumiem, że chce być poza tym wszystkim. Ja też bym chciała poza tym wszystkim. Żeby to się odbyło beze mnie, bez mojego udziału. Najlepiej skończyło. Małżeństwo, wszystko, cały ten koszmar - Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" będzie miała dosyć, że wszystkie bliskie osoby naciskają na nią w sprawie Andrzeja.

Anita w 1692 odcinku "M jak miłość" stanie w obronie Andrzeja

- Ja myślę, że w tym wypadku to może nie być takie proste. Nawet jeśli weźmiecie rozwód, Andrzej nigdy się z tym nie pogodzi...

- Trudno, to już jest jego problem! Chyba, że chcesz go bronić?

- Nie, oczywiście, że nie! Ale byłam na niego wściekła! Chciałam zerwać wszystkie kontakty. Nie wierzę, że to mówię, ale on cię bardzo kocha i strasznie żałuje tego, co się stało. Może warto dać mu jeszcze jedną szansę?

- No dobrze, czyli dwa do zera dla Andrzeja...

- Magda, na twoim miejscu też byłabym wściekła, że wszyscy się wpieprzają w moje sprawy, ale my to robimy z troski...

- Jasne! Wiem, że jesteście naszymi przyjaciółmi, chcecie dla mnie, dla nas jak najlepiej, ale po tym wszystkim, co się wydarzyło ja nie wiem czy jesteś w stanie jeszcze mu zaufać... - zakończy Magda, która w 1692 odcinku "M jak miłość" także od Kingi usłyszy pytanie co dalej z nią i Andrzejem. - Miło było patrzeć jak tańczysz wczoraj z Andrzejem. Tak tańczą tylko zakochani... Co to było? Nie zdąży jednak odpowiedzieć. 

W 1692 odcinku "M jak miłość" Andrzej po powrocie z Maćkiem do domu dostanie wstrząsający telefon ze szpitala, że Julia została nieprzytomna znaleziona w parku. Zawiadomi Magdę, że po tym co się stało z Julią musi przy niej być. W jednej chwili serce Magdy znów rozpadnie się na kawałki. Żeby uciec od bólu i Budzyńskiego wyjedzie z siedliska.

M jak miłość odcinek 1691. Ostatni taniec Magdy i Andrzeja na imprezie w siedlisku. Poprosi ją tylko o jedno
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany