M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Kinga i Piotrek zgubią się w lesie! Szalona przygoda Zduńskich przed imprezę w siedlisku - ZDJĘCIA

2022-12-06 21:12

Zanim w 1691 odcinku "M jak miłość" impreza Magdy (Anna Mucha) rozkręci się w siedlisku na dobre, Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) skorzystają z okazji, żeby spędzić kilka upojnych chwil razem. Zduńscy urwą się pod pretekstem szukania jagód w lesie w Grabinie. Tak jak kiedyś, gdy byli nastolatkami. Podczas spaceru Kinga i Piotrek w 1691 odcinku "M jak miłość" zgubią się w zaroślach. Romantyczna wycieczka Zduńskich zmieni się w poszukiwania drogi powrotnej do siedliska. Ale to dopiero początek szalonych przygód tej pary. Będą mieli sporo do ukrycia, nie tylko przed Magdą. Zobacz ZDJĘCIA z 1691 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek w 1691 odcinku "M jak miłość" pomogą Magdzie urządzić imprezę w siedlisku z okazji otwarcia pensjonatu. Ale na finiszu przygotowań Zduński wpadnie na pomysł, żeby porwać żonę na spacer do lasu w poszukiwaniu jagód. Wyprawa małżonków okaże się jedną wielką porażką. Dość szybko okaże się, że Piotrek zabłądził i nie ma pojęcia gdzie wyprowadził Kingę. A ponieważ nie będzie miał zasięgu w telefonie, zostawi żonę w lesie, by szukać gdzieś ratunku. Ryzykowne, ale w 1691 odcinku "M jak miłość" Kinga zgodzi się, żeby Piotrek sam znalazł drogę powrotną do siedliska, a potem po nią wrócił.

Wypadek Kingi i Piotrka w lesie w 1691 odcinku "M jak miłość" z gorącym finałem!

Samotna wędrówka Piotrka po lesie w 1691 odcinku "M jak miłość" doprowadzi go do leśniczówki oraz domu Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) i Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec). Od nich pożyczy rower, na którym niczym bohater zajedzie po Kingę powoli pożeraną przez komary. Zduński weźmie żonę na ramę, ale wycieczka na dwóch kółkach po lesie skończy się dla nich bolesnym upadkiem. Po wypadku Piotrek tak dokładnie będzie sprawdzał obrażenia ukochanej, że dadzą się ponieść miłosnym uniesieniom.

Kinga w 1691 odcinku "M jak miłość" nie powie Magdzie o igraszkach w lesie z Piotrkiem

Po powrocie do siedliska Kinga i Piotrek w 1691 odcinku "M jak miłość" będą mieli sporo do ukrycia przed Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Magdą. Nawet przyjaciółce Zduńska nie wspomni co zaszło między nią i mężem w lesie. - Ale urwaliśmy się dzisiaj z Piotrkiem z bardzo krótkiej smyczy. Najpierw prawie żywcem zjadły nas komary w lesie, a później... Spadłam z roweru. Ciekawe, co nasz jeszcze dzisiaj czeka?

- Samo dobro, jesteście szczęściarzami! Naprawdę... - powie z lekką zazdrością Magda.

M jak miłość. Impreza w siedlisku Magdy zamieni się w kicz party Kisielowej
M jak miłość odcinek 1691. Ostatni taniec Magdy i Andrzeja na imprezie w siedlisku. Poprosi ją tylko o jedno
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze