M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Andrzej zapłacze jak dziecko na imprezie Magdy w siedlisku. Wszystko przez jej dawnego kochanka

2022-11-22 13:36

W 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) przeżyje wielką przemianę. Po seks aferze z Julią (Marta Chodorowska) i rzekomą zdradą Magdy (Anna Mucha) Budzyński zaczął pić i wyglądał jak zbity pies z poczuciem winy wymalowanym na twarzy. Ale to się zmieni! Andrzej w 1691 odcinku "M jak miłość" dopuści do siebie emocje związane ze stratą ukochanej żony i zacznie o nią walczyć! A wszystkiego dzięki dawnemu kochankowi Magdy, który powie o jedno słowo za dużo... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1691 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej dowie się żona podjęła już pierwsze działania w sprawie rozwodu. Stanie się to na imprezie w siedlisku u Magdy, gdzie jej małżonek nie zostanie zaproszony. Ale Andrzej dostanie się na imprezę i to co później się wydarzy doprowadzi go do łez! Widzowie tego odcinka też zresztą nie pozostaną obojętni...

Kiedy Budzyński dostanie się do siedliska w 1691 odcinku "M jak miłość" dość szybko na rozmowę zabierze go Kamil. To od Gryca mąż Magdy dowie się, że ona już szykuje rozwód. Reakcja Andrzeja będzie szokująca.  

- Wiem, że nadal kochasz Magdę. Co więcej, myślę, że kochasz ją bardziej niż kiedykolwiek... A Magda, mimo że nie jesteś jej obojętny, chce rozwodu. Patowa sytuacja... - podsumuje sytuację przyjaciół Kamil. - Ale musisz to przetrzymać. Jeśli Magda wyrzuci cię drzwiami, wróć oknem - doda Gryc.  

Andrzej zapowie Kamilowi w 1691 odcinku "M jak miłość", że o żadnym rozwodzie nie ma mowy i on się na to nigdy nie zgodzi! Wtedy Gryc zdecyduje się na jeszcze jedno poważne wyznanie. 

- Chcę, żebyś wiedział, że masz mnie po swojej stronie i jeśli tylko będę mógł ci pomóc w uratowaniu waszego małżeństwa, możesz na mnie liczyć. 

I w tym momencie 1691 odcinka "M jak miłość" w oczach Andrzeja zobaczymy najprawdziwsze łzy! Czy będzie też płakał, kiedy zatańczy z Magdą?  

- Dzięki, Kamil... To naprawdę wiele dla mnie znaczy... - wydusi z siebie do Kamila Budzyński, a w tańcu z Magdą wzruszony doda: - Pamiętaj… Cokolwiek się stanie, zawsze będę cię kochał...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1692: Julia w szpitalu po napadzie. Dziecko Andrzeja nie przeżyje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze