M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Jakub przed śmiercią przypomni Marcinowi, co mu obiecał. Chodzi o Kasię - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-05 21:18

W 1690 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) nie podda się w walce z chorobą, ostrą białaczką mimo, że mocno odczuje skutki leczenia, a objawy nie ustąpią. Poważnie chory Kuba będzie jedna świadomy tego, że nie wyzdrowieje, że śmierć, która rozdzieli go z Kasią (Paulina Lasota) na zawsze, jest coraz bliżej. W akcie desperacji coraz słabszy Jakub w 1690 odcinku "M jak miłość" znów zwróci się do Marcina (Mikołaj Roznerski) ze szczególną prośbą. Przypomni przyjacielowi, co mu obiecał w sprawie Kasi, a Chodakowski zapewni, że słowa dotrzyma. Jedynie jemu Jakub powie jak naprawdę jest z nim źle. Poznaj szczegóły i sprawdź, co będzie z Kubą w 1690 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmiertelnie chory Jakub w 1690 odcinku "M jak miłość" będzie udawał przed Kasią, że może wygrać z białaczką, że po cyklu chemioterapii w szpitalu wrócił do domu, bo czuje się lepiej. Ale prawda będzie zupełnie inna. Żeby nie martwić Kasi, chory Kuba zacznie ukrywać nie tylko kolejne objawy białaczki, ale także to, co się z nim dzieje - młodości po chemii, potężne osłabianie, a nawet nocne poty i drgawki. Kasia, która przecież jest lekarką nie da się tak łatwo nabrać. Choć przy Kubie nie da po sobie poznać jak bardzo się o niego boi.

Jakub w 1690 odcinku "M jak miłość" zemdleje na oczach Marcina

Stan Jakuba w 1690 odcinku "M jak miłość" pogorszy się nagle, kiedy Marcin odwiedzi przyjaciela, a ten niespodziewanie zemdleje przy drzwiach. W Ostatniej chwili Chodakowski uchroni go przed upadkiem. Wystarczy, że tylko spojrzy na Kubę, a już będzie wiedział, że nie jest z nim najlepiej, że wygląda i czuje się coraz gorzej. - Na pewno mam nie dzwonić do Kasi? - zapyta Marcin, bo nie będzie w stanie w innym sposób pomóc przyjacielowi.

- Nie, nie ma sensu jej straszyć. To jest po prostu chwilowy kryzys. Odpocznę i zaraz mi przejdzie...

- Słuchaj ja wiem, że ty nie chcesz martwić Kasi, nie popieram, ale rozumiem... Ale naprawdę nie musisz przed nią ukrywać tego, jak się czujesz. To jak się naprawdę czujesz...

W 1690 odcinku "M jak miłość" Marcin usłyszy od chorego Jakuba jak bardzo jest z nim źle

W tym momencie chory Jakub w 1690 odcinku "M jak miłość" przyzna Marcinowi, że powoli przegrywa walkę z białaczką, że musi się przygotować na najgorsze. - Objawy nie ustępują. Do tego doszły skutki uboczne skutki uboczne chemii. Szczerze mówiąc nie wiem czy to leczenie w ogóle działa. Jest kiepsko. Ale ja staram się nie pokazywać po sobie jak naprawdę się czuję. Chce ją przed tym chronić. Jeszcze się wycierpi jeśli ja...

Wstrząśnięty tymi słowami Marcin natychmiast w 1690 odcinku "M jak miłość" przerwie Kubie. - Już już, nic nie mów. Kuba wiesz, że odpowiednie nastawienie to jest ponad połowa sukcesu!

Wzruszająca obietnica Marcina przed śmiercią Jakuba

- Wiem i Marcin ja się nie poddaję, ale gdyby mi się nie udało pamiętaj, co mi obiecałeś... - powie z trudem Jakub, który ostatnio w "M jak miłość" poprosił Marcina, żeby po jego śmierci zaopiekował się Kasią, żeby jego narzeczona nie została na świecie zupełnie sama. W 1690 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zakończy szybko temat, ale zapewni Kubę, że o to nie musi się martwić. - Dobrze, pamiętam i słowa dotrzymam. Jedz na razie, obiecałem Kasi, że zjesz śniadanie.

Żeby wywołać uśmiech na twarzy Jakuba w 1690 odcinku "M jak miłość" Marcin wspomni przyjacielowi jak Kasia prześwietliła jego i całą rodzinę, żeby nie zbliżał się do Karskiego jeśli istnieje cień szansy, że mógłby go czymś zarazić. Dla wycieńczonego chemioterapią organizmu Jakuba nawet niegroźna z pozoru infekcja, mogłaby się okazać zabójcza.

Na tym walka Jakuba o życie w 1690 odcinku "M jak miłość" wcale się nie skończy. Dramatyczny przełom nastąpi dopiero za jakiś czas, kiedy stan Kuby będzie już krytyczny.

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
M jak miłość odcinek 1690 ZWIASTUN. Olek odkryje kim naprawdę jest niania. Śmiertelnie chory Jakub ukryje przed Kasią swój stan
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze