M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Jakub nie przeżyje? Przekaże Marcinowi ostatnią diagnozę lekarza - ZDJĘCIA

2022-11-22 14:03

W 1690 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) poczuje, że śmierć jest blisko, że nie pokona białaczki, bo leczenie nie przyniesie spodziewanych rezultatów. Śmiertelnie chory Kuba po kolejnej chemioterapii będzie w coraz gorszym stanie. Spróbuje to ukryć przed Kasią (Paulina Lasota), ale bez większego rezultatu. Kiedy Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1690 odcinku "M jak miłość" odwiedzi umierającego Kareskiego w szpitalu, przyjaciel przyzna mu się, że wyniki badań potwierdzają najgorsze diagnozy lekarza. Czy Jakub umrze? Ostatnie chwile życia Kuba postanowi spędzić z Kasią...

M jak miłość, odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1690 odcinku "M jak miłość" walka Jakuba Karskiego z chorobą doprowadzi do tego, że silny, wysportowany detektyw niemal zupełnie opadnie z sił. Przedłużające się leczenie w szpitalu, kolejne chemioterapie sprawią, że Kuba poczuje się wręcz fatalnie. Przed Kasią będzie robił dobrą minę do złej gry, ale prawda będzie taka, że Karskiego wykończy chemia i pogarszające się stale wyniki badań.

Jedyną osobą, której Jakub w 1690 odcinku "M jak miłość" przyzna się jak bardzo jest z nim źle, będzie Marcin, który odwiedzi przyjaciela w szpitalu. Chodakowski będzie wstrząśnięty widokiem bladego, osłabionego Kuby, ale nie da po sobie poznać jak bardzo boi się, że Karski nie pokona białaczki. Drżącym głosem Jakub wyzna, że czuje się fatalnie, jakby leczenie nie przynosiło żadnych rezultatów. Obawy Karskiego w 1690 odcinku "M jak miłość" potwierdzi jego lekarz. Wyniki badań Kuby wykażą, że choroba postępuje szybciej niż myśleli.

Wbrew zaleceniom lekarza w 1690 odcinku "M jak miłość" Jakub wyjdzie ze szpitala. Zdecyduje, że ostatnie chwile chce spędzić z Kasią. Zaplanuje dla narzeczonej piknik, romantyczny wieczór tylko we dwoje, by choć na chwilę przestali myśleć o chorobie. Żeby zobaczyć uśmiech Kasi, Jakub przygotuje dla niej niespodziankę. Specjalną listę rzeczy, które w przyszłości dla niej zrobi.

Niestety z każdą godziną w 1690 odcinku "M jak miłość" stan Jakuba będzie się coraz bardziej pogarszał. Podczas randki z Kasią chory Kuba nagle straci przytomność, a przerażona Stawska natychmiast wezwie pomoc. W szpitalu umierającego Karskiego czeka decydująca walka o życie, którą niestety może przegrać.

M jak miłość, odcinek 1685: Ostatnia prośba śmiertelnie chorego Jakuba! Marcin zrobi to w imię przyjaźni – WIDEO
Najnowsze