M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Umierający Jakub wyjdzie ze szpitala, ale jego stan się pogorszy. Nie powie Kasi jak z nim źle - ZDJĘCIA

2022-11-18 20:48

W 1690 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zakończy pierwszy etap leczenia białaczki i opuści szpital. U ciężko chorego Kuby wystąpią jednak niepokojące objawy. Przejdzie chemioterapię, która osłabi go tak bardzo, że Jakub w 1690 odcinku "M jak miłość" z trudem ukryje przed Kasią (Paulina Lasota) jak bardzo jest z nim źle. Do tego dojdą pogarszające się wyniki badań Karskiego, kolejna diagnoza lekarzy, z której będzie wynikało, że może nie zwalczyć choroby. Żeby uśpić czujność Kasi chory, coraz słabszy Jakub urządzi dla ukochanej piknik. Właśnie wtedy dojdzie do tragedii! Kuba będzie musiał walczyć o życie. Zobacz ZDJĘCIA z 1690 odcinka "M jak miłość" i sprawdź czy Jakub umrze.

M jak miłość, odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Jakuba w 1690 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że z każdym dniem z Karskim będzie coraz gorzej. Pierwszym etapem leczenia białaczki u Karskiego w szpitalu będzie chemioterapia, którą narzeczony Kasi bardzo źle zniesie. Żeby jednak nie martwić ukochanej Kuba ukryje przed nią prawdę o swoim fatalnym samopoczuciu po kolejnej dawce chemii. W 1690 odcinku "M jak miłość" przejdzie także kolejne badania, których wyniki wykażą, że nie reaguje na leczenie zgodnie z oczekiwaniami lekarzy, że białaczka postępuje błyskawicznie. Nie powie jednak Kasi, że lekarze nie dają mu zbyt wielu czas na przeżycie.

W obliczu śmierci Jakub w 1690 odcinku "M jak miłość" na własne żądanie wypisze się ze szpitala. Spełni tym samym marzenie swoje i Kasi, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie, spędzić trochę czasu razem. Zjawi się w mieszkaniu z kwiatami, obsypie narzeczoną pocałunkami, choć ledwo będzie trzymał się na nogach z braku sił. Widząc jednak uśmiech Kasi w 1690 odcinku "M jak miłość" urządzi dla niej romantyczny piknik. Niestety ciężko chory Karski nie przewidzi fatalnych skutków chemioterapii.  Będzie robił dobrą minę do złej gry, ale tylko do czasu.

Stan Kuby w 1690 odcinku "M jak miłość" gwałtownie się pogorszy podczas randki z Kasią. Nagle straci przytomność, więc narzeczona niezwłocznie zawiezie go do szpitala. Tam umierający Kuba stoczy dramatyczną walkę o życie. Lekarze uprzedzą Kasię, że może nie pokonać białaczki, że nadzieje na to, że przeżyje maleją z każdym dniem.

M jak miłość, odcinek 1685: Ostatnia prośba śmiertelnie chorego Jakuba! Marcin zrobi to w imię przyjaźni – WIDEO
Najnowsze