M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Tak narodzi się związek Jagody i Tadeusza. Pożyczy mu sporą kasę i od razu się zakochają - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-23 15:34

W 1689 odcinku "M jak miłość" wybuchnie miłość Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), którzy przebyli długą drogę do tego, by w końcu się dogadać. W 1689 odcinku "M jak miłość" siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) zaproponuje Kiemliczowi niezłą sumkę na dalsze prowadzenie i rozwinięcie jego firmy. Sadownik nieźle podupadnie po wyjeździe Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), a Jagoda wyciągnie do niego pomocną dłoń. Szybko wyjdzie na jaw, że z ich uczucia powstanie coś więcej niż biznes.

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku "M jak miłość" Jagoda zauważy, że Tadeusz ma kłopoty, bardzo zmizerniał i nie radzi sobie z firmą. - (...) Może przyjaciel z ciebie dobry, ale biznesmen żaden - oznajmi siostrzenica Modrego, nawiązując do rychłego wyjazdu Uli i Bartka, którzy właściwie z dnia na dzień wyjechali z Grabiny i zostawili Kiemlicza samego z firmą. Jagoda postanowi mu pomóc, więc zabierze go do domu Modrego i pokaże walizkę pełną banknotów. - Po wyjeździe Uli i Bartka twoja firma wpadła w kłopoty no i mam dla ciebie pewną propozycję - wyjaśni kobieta. - Chcę wejść do twojej firmy jako wspólniczka, w zasadzie będę jej głównym udziałowcem - doda zadowolona z siebie kobieta. - Mhm, czyli rozumiem, że miałbyś decydujący głos? - zapyta się wprost Tadeusz, a ona potwierdzi. 

Tadeusz przemyśli układ z Jagodą w 1689 odcinku "M jak miłość", a potem wybuchnie ich uczucie!

Do rozkwitu namiętności dojdzie podczas tańców w ogrodzie Modrego. Po złożeniu propozycji biznesowej przez Jagodę, Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zaprosi wszystkich na imprezę do Magdy (Anna Mucha) na przyszłą sobotę, ale Jagoda nie zgodzi się, bo uzna, że nie umie tańczyć. Wtedy właśnie Kiemlicz zaproponuje wspólną naukę tańca, a kiedy kobiecie spodoba się aktywność, sadownik wypali z głupim tekstem. - Ta bliskość zawsze działa na kobiety - uzna mężczyzna, co bardzo zdenerwuje siostrzenicę Modrego. Na szczęście w 1689 odcinku "M jak miłość" para pogodzi się i wreszcie wszystko wskaże na to, że dogadają się i naprawdę coś do siebie czuje! 

- (...) A co się tyczy naszej współpracy, to zgoda! - powie otwarcie Tadeusz i potwierdzi, że Jagoda może wejść do firmy jako udziałowiec. - (...) Na razie w ramach testu. Ksiądz prosił mnie o zrobienie paru prac porządkowych w ogrodzie przy plebanii, pojedziemy tam razem, jak się nie pozabijamy, to być może następny projekt zrobimy już razem - oznajmi kobieta przypieczętują właśnie zawarty pakt.

M jak miłość odcinek 1689 ZWIASTUN. Basia dowie się, że nie jest wnuczką Lucjana. Dawid ją zostawi
Najnowsze