M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Rogowski znów zdradzi Marysię?! Przyzna żonie, że umówił się z kimś innym – ZDJĘCIA

2022-11-26 11:06

W 1689 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 28.11.2022 o 20.10 w TVP2) Artur (Robert Moskwa) ponownie zdradzi Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i znów straci głowę dla innej tak jak przed laty dla Teresy (Dominika Łakomska), dla której nawet rozstał się z żoną?! Pewnym jest, że Rogowski zostawi ukochaną i z radością pobiegnie na spotkanie z kimś innym jak na skrzydłach i nawet nie będzie się z tym specjalnie krył! W 1689 odcinku „M jak miłość” Artur otwarcie przyzna się Marysi, że wybrał kogoś innego i jeszcze zacznie nabijać się ze złości i zazdrości żony! Czy Rogowski znów to zrobi?! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku „M jak miłość” u Rogowskich dojdzie do kolejnej zdrady Artura?! Przypomnijmy, że 8 lat temu Rogowski uwikłał się w romans z młodszą kochanką Teresą, z którą zdradzał żonę, a finalnie nawet zostawił i ją i Basię (Karina Woźniak). Artur jednak szybko zrozumiał, że to był błąd, gdyż tak naprawdę wciąż kochał tylko żonę i robił wszystko, aby ją odzyskać. Marysia w końcu wybaczyła mężowi zdradę i romans z Teresą i para ponownie wzięła ślub i od tego czasu była już szczęśliwym małżeństwem, w którym raz po raz pojawiali się tym razem nowi adoratorzy Rogowskiej, ale Marysia im nie uległa. Jednak w 1689 odcinku „M jak miłość” już nic nie będzie takie pewne, a wierność Artura znów zostanie wystawiona na poważną próbę!

W 1689 odcinku „M jak miłość” Rogowskim wypadnie pracująca sobota w przychodni i jedyne o czym po skończonej pracy będzie marzyła Marysia to odpoczynek u boku ukochanego męża, ale on na ten dzień będzie miał zupełnie inne plany!

- Teraz moja droga odbijam. Widzimy się wieczorkiem w domu. Pa! – zakomunikuje szczęśliwy Artur.

Zachowanie Artura w 1689 odcinku „M jak miłość” aż zszokuje Marysię, która nie pozwoli mu tak łatwo odejść, póki nie dowie się szczegółów! Jednak, gdy Rogowski przyzna jej się, że umówił się na spotkanie z zupełnie kimś innym, to wcale nie zrobi jej się lżej, bo na myśl od razu przyjdą jej najgorsze myśli...

- Hej, a dokąd ty idziesz? – spyta zaskoczona Marysia.

- Na spotkanie – odpowie z dumą, po czym zacznie się oddalać.

- Hej! – krzyknie za nim kipiąca z zazdrości żona.

Wtedy w 1689 odcinku „M jak miłość” Artur jeszcze podbiegnie do zazdrosnej Marysi i zacznie się naśmiewać z jej reakcji. To sprawi, że Rogowskiej zrobi się jeszcze bardziej smutno, ale jej mężowi nawet przez myśl nie przejdzie, aby zmienić swoje plany. Rogowski ruszy na spotkanie jak na skrzydłach, a Marysia zostanie w zadumie, obserwując kierunek, w którym zmierza jej mąż, ale gdy Artur zniknie jej z oczu, postanowi wrócić do domu…

- O jak zła! Jaka zła! – zacznie nabijać się z niej Rogowski, po czym obieca – Wszystko ci opowiem jak wrócę. Pa!

Oczywiście, wszystkich fanów uspokajamy! Artur nie zdradzi Marysi w 1689 odcinku „M jak miłość”! Rogowski faktycznie uda się na spotkanie, ale nie z inną kobietą tylko Dawidem (Iwo Wiciński), którego spróbuje przekonać, aby nie rezygnował z prestiżowego stypendium w amerykańskiej szkole tylko ze względu na Basię, gdyż w przyszłości będzie miał o to pretensję. Arturowi uda się przekonać chłopaka do wyjazdu i wspólnie wrócą do domu Mostowiaków, gdzie Jaszewski poinformuje o swojej decyzji!

M jak miłość. Barbara pokaże Basi jej prawdziwego dziadka. Ostatnie zdjęcie Zenka Łagody przywoła bolesne wspomnienia
Najnowsze