M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Jagoda przekaże Tadeuszowi pieniądze mafii! Rozkręcą w Grabinie biznes - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-08 12:52

Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) w 1689 odcinku "M jak miłość" będą bliżej niż kiedykolwiek! Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) przekaże Kiemliczowi gotówkę mafii, którą trzyma w walizce, w domu wujka. Pokaże sadownikowi jak wielką dysponuje sumką i zaproponuje mu biznes. Tadeusz w 1689 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, bo Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wybiorą się do Australii, a sadownik straci przez to cennych pracowników. Jagoda znajdzie sposób by mu pomóc i samej coś zyskać. Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość", odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku "M jak miłość" nastąpi przełom w relacji Jagody i Tadeusza. Wszystko przez sytuację z wyjazdem Uli i Bartka, którzy wyjadą z Grabiny do Australii. Tym samym, sadownik straci pracowników, a w jego firmie zacznie się źle dziać. Z pomocą przyjdzie siostrzenica Modrego, której Kiemllicz nigdy nie był obojętne. - Jagoda i Tadeusz są bardzo podobni do siebie, są bardzo mocnymi charakterami, dlatego jest im trudno, kłócą się, ale jak wiadomo, kto się lubi, ten się czubi - tłumaczy Katarzyna Kołeczek w "Kulisach Serialu M jak miłość". - Tadeusz celowo jest wstrzemięźliwy wobec pokazywania uczuć do Jagody, bo może obrał taką metodę, że teraz czeka aż ona się zaangażuje, co jest wynikiem niepowodzeń w poprzednich relacji. Tadeusz boi się tego, że znów zostanie skrzywdzony - wyjaśnia Bartłomiej Nowosielski.

Jagoda i Tadeusz rozkręcą biznes sadownika w 1689 odcinku "M jak miłość"

Sytuacja w firmie Tadeusza zacznie być mocno nieciekawa, a wszystko za sprawą wyjazdu Lisieckich. - Tadeusz potrzebuje pomocy, został na lodzie. Jagoda naprawdę szczerze chce mu pomóc tak po ludzku. Wspólna praca jest elementem układanki, ale wynika też ze szczerych intencji, a za tym idzie też ten aspekt wspólnego spędzania czasu. To jest coś, co dzieje się bardzo naturalnie – tłumaczy Katarzyna Kołeczek w „Kulisach M jak miłość”. Wiadomo już, że w 1689 odcinku "M jak miłość" siostrzenica Modrego pokaże Tadeuszowi wielką walizkę wypełnioną pieniędzmi, które zarobiła za czasów bycia księgową mafii. 

- Byłabym twoją szefową – zaproponuje Jagoda. - Świetnie – zgodzi się Tadeusz i wygląda na to, że ta dwójka zacznie rozkręcać biznes sadownika na nowo, na nowych warunkach. Szybko się okaże, że nie chodzi tylko o biznes, a przede wszystkim o uczucia. - Boje się, że mógłbym się w… - wykrztusi Tadeusz w 1689 odcinku "M jak miłość" i pocałuje Jagodę! Wreszcie wydarzy się to, na co Barbara (Teresa Lipowska) i Modry tyle czekali. Nowych wspólników połączy nie tylko praca, ale też biznes. Czy to dobre posunięcie, że Kiemlicz przyjmie pomoc siostrzenicy Modrego? To okaże się wkrótce. 

M jak miłość. Jagoda dla Tadeusza zmieni wygląd! Przejmie też firmę Kiemlicza
Najnowsze