M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Poruszające wyznanie Magdy o dziecku Andrzeja. Gdyby się urodziło, rozstanie wyglądałoby inaczej! - ZDJĘCIA

2022-11-22 22:11

W 1688 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) po raz pierwszy powie głośno, że nie żałuje, że nie urodziła Andrzejowi (Krystian Wieczorek) dziecka. Marzenie Magdy o zostanie matką nigdy się nie spełniło, choć jeszcze przed rozstaniem z Budzyńskim wiele razy wspominała o tym jak bardzo tego pragnie. Niespodziewanie w 1688 odcinku "M jak miłość" z ust Magdy padnie poruszające wyznanie, że gdyby miała dziecko z Andrzejem, to o wiele trudniej byłoby jej zostawić niewiernego męża, że wszystko wyglądałoby inaczej. Jedyną osobą, której odważy się o tym powiedzieć będzie Paweł (Rafał Mroczek). Zobacz ZDJĘCIA z tej sceny z 1688 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1688 odcinku "M jak miłość" Magda mocno przeżyje wiadomości od Pawła, który będzie w szpitalu czekał na wynik operacji Franki (Dominika Kachlik). Chora na endometriozę Franka nie może zajść w ciążę, a jedyną nadzieją na wyleczenie z bezpłodności jest pomyślnie zakończony zabieg ginekologiczny. Niestety Paweł w 1688 odcinku "M jak miłość" dowie się od lekarki, że operacja Franki może nie załatwić sprawy, że problemu nie uda się tak łatwo usunąć, a żona nadal pozostanie bezpłodna.

Magda w 1688 odcinku "M jak miłość" pocieszy się, że nie ma dziecka z Andrzejem

W tych trudnych chwilach Magda w 1688 odcinku "M jak miłość" przypomni sobie jak jeszcze kilka tygodni temu dzieliła się z Andrzejem wielkim pragnieniem, by zajść w ciążę. Zanim dowiedziała się, że mąż ją zdradził z Julią (Marta Chodorowska), że będzie miał dziecko z kochanką, podczas wspólnego pobytu w siedlisku, wyznała ukochanemu jak bardzo marzy o dziecku. Wówczas oddałaby wszystko, żeby zostali rodzicami. Ostatnie bolesne przejścia w 1688 odcinku "M jak miłość" uświadomią Magdzie, że dobrze się stało, że nie mają z Andrzejem dziecka. 

- Myślę, że ja nikt jestem w stanie zrozumieć, co czuje Franka. Sama przez lata starałam się o to samo. Chociaż widzisz z jakim skutkiem... Chociaż teraz próbuję się pocieszać, że gdybyśmy mieli z Andrzejem dziecko, to całe te rozstanie, wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej... Może tak miało być... - wyzna Magda Pawłowi, który w 1688 odcinku "M jak miłość" zda sobie sprawę, że przyjaciółka nadal bardzo cierpi.

- Mogę coś dla ciebie zrobić?- Paweł będzie dobrze wiedział, że Magda wciąż bardzo go potrzebuje, ale w 1688 odcinku "M jak miłość" ona nie pozwoli mu teraz angażować się w jej problemy z Andrzejem, bo teraz musi się skupić na France. - To ja chciałam cię o to spytać. Wystarczy, że jesteś, że odbierasz ode mnie telefony. Pozwalasz mi się wypłakać czasem - podziękuję Zduńskiemu.

Magda wybaczy Andrzejowi zdradę? Postawi jej twardy warunek
M jak miłość odcinek 1688 ZWIASTUN. Operacja Franki z komplikacjami! Nowy facet w życiu Izy przepustką do wolności
Najnowsze