M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Paweł wypędzi stryja ze szpitala! Gutowski zdradzi największy sekret Franki – ZDJĘCIA

2022-11-22 20:59

W 1688 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) przejdzie operację ginekologiczną, od której powodzenia będzie zależało to, czy w przyszłości jeszcze zostanie matką. Zduńska nie będzie chciała nikogo absorbować swoim stanem zdrowia, a przy swoim łóżku zgodzi się jedynie na obecność Pawła (Rafał Mroczek). W 1688 odcinku "M jak miłość" Zduński zdąży poinformować o wszystkim najbliższych, ale zupełnie zapomni o stryju (Piotr Majerczyk), który wparuje do szpitala jak na koncert, a przy okazji zdąży już wszystkim zdradzić sekret Franki! Wówczas Paweł nie będzie miał innego wyjścia i wyrzuci Gutowskiego z sali! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1688 odcinku "M jak miłość" Franka podda się operacji, która będzie dla niej jedyną szansą na to, aby ponownie zostać mamą i urodzić Pawłowi dziecko. Przypomnijmy, że w przeszłości Zduńska już urodziła syna (Liam Culbreth), którego 10 lat temu oddała do adopcji Marcie (Natalia Sikora) i Karolowi (Konrad Marszałek) Lewickim, ale widok Adama na nowo obudził w niej instynkt macierzyński. Franka i Paweł zapragnęli mieć własne potomstwo, ale żeby mogli spełnić to marzenie, to konieczna okazała się być operacja Zduńskiej, bowiem wykryto u niej endometriozę, przez którą miała problemy z zajściem w ciążę! Oczywiście, Zduńscy nie zwierzali się zbyt bardzo ze swoich problemów, a o zabiegu Franki wiedziały jednie Basia (Gabriela Raczyńska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska), ale w 1688 odcinku "M jak miłość" za sprawą stryja dowie się o nich już cała rodzina!

W 1688 odcinku "M jak miłość" operacja Franki powiedzie się, ale nie obędzie się bez komplikacji. Zduńska będzie wyczerpana zabiegiem i nie będzie skora do żadnych odwiedzin, przed czym wcześniej Paweł zdąży uprzedzić Basię i Marysię. Niestety, Zduński zapomni o stryju, który w ogóle nie zda sobie sprawy z powagi sytuacji i wparuje do szpitala niczym na koncert…

- Jezu Chryste, co to? – spyta przerażona Franka, gdy Gutkowski zacznie śpiewać na cały oddział.

- Stryj, przepraszam zapomniałem do niego zadzwonić – przyzna się Paweł.

- Nie no Paweł zrób coś! Paweł! – ubłaga Zduńska, ale będzie już za późno.

Wtedy w 1688 odcinku "M jak miłość" Gutowski zjawi się w sali Franki z pięknym bukietem kwiatów, który natychmiast przejmie pielęgniarka. Oczywiście, przy okazji stryj nie omieszka rzucić w jej kierunku parę komplementów, czym nieco rozładuje napięcie i aż rozbawi Zduńską.

- To dla mojej skwarnej dziewczyny – powita ją stryj.

Jednak entuzjazm Franki w 1688 odcinku "M jak miłość" szybko zgaśnie, gdy stryj przyzna się, że opowiedział o jej operacji całej rodzinie! Zduńska zdenerwuje się, że jej jajowody będą na językach całej Bukowiny Tatrzańskiej przez najbliższe dni, ale Gutowski nie będzie widział w tym żadnego problemu, co jeszcze bardziej ją zirytuje!

- Martwimy się wszyscy o ciebie – zacznie Jędrzej.

- Ale jak to wszyscy? – zdziwi się Franka.

- No wszyscy, no z Bukowiny. Masz całunki od ciotki Heli i Anki. No wszyscy chcą, abyś jak najbardziej powróciła do zdrowia – wyjaśni jej.

- No super. Teraz całą wieś będzie gadać o moich jajowodach – oburzy się Zduńska.

- E tam – skwituje.

Wówczas w 1688 odcinku "M jak miłość" Paweł postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i wypędzi stryja z sali! Zduńscy będą na tyle poważni, że Gutowski zdecyduje się nie utrudniać i zgodnie z ich wolą opuści szpital i zostawi ich w świętym spokoju!

- Dziękujemy za odwiedziny, ale wiesz co powiedzieli lekarze? – powie stanowczo Paweł.

- Stryjek, ja muszę wypoczywać – wytłumaczy Franka.

- Aha, dobra. To zbieram się, kto jak kto, ale ja wiem jak ze sceny zejść. Trzymajcie się, kocham was. Zostańcie z Panem Bogiem, w zdrowiu – pożegna ich.

M jak miłość odcinek 1688 ZWIASTUN. Operacja Franki z komplikacjami! Nowy facet w życiu Izy przepustką do wolności
Najnowsze