M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Mateusz znajdzie sobie nową Lilkę! Pozna dziewczynę, która będzie wyglądała jak jego żona - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-15 21:49

W 1687 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) nie zapomni o Lilce (Monika Mielnicka), uczucie do byłej żony wciąż będzie ciągnęło Mostowiaka do miejsc, gdzie może ją znów spotkać! Los spłata Mateuszowi niezłego figla, kiedy w barze w Gródku razem z przyjacielem ze statku Rafałem (Łukasz Twardowski) spotka dziewczynę, która będzie wyglądała jak Lilka. Uderzające podobieństwo nieznajomej z baru do Lilki w 1687 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Mateusz poczuje jakby tracił rozum. A do tego sobowtór Lilki zacznie go podrywać. Zobacz te sceny już teraz w GALERII ZDJĘĆ i "Kulisach serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Miłość Mateusza do Lilki w 1687 odcinku "M jak miłość" wcale nie wygaśnie. Po ich ostatniej rozmowie, po tym jak niewierna żona Mostowiaka przepraszała go za to jak okrutnie go porzuciła, zdradziła z bogatym wdowcem z Australii, rozwiedzeni małżonkowie już się nie zobaczą. On zostanie w Grabinie, podświadomie odwiedzając miejsca we wsi, gdzie był razem z Lilką, ona będzie w Warszawie, w mieszkaniu przyjaciółki Ali (Alicja Ostolska).

Mimo dzielącej ich odległości Mateusz w 1687 odcinku "M jak miłość" nie zdoła zapomnieć o Lilce, uciec od bolesnych wspomnień i myśli o ukochanej, która tak go skrzywdziła. Odwiedziny przyjaciela Rafała staną się okazją, żeby Mateusz opowiedział mu o swoich planach, by jak najszybciej wyrwać się z Grabiny, wrócić na statek, którym pływają po świecie. Ale Rafał przywiezie niespodziewane wieści.  - Nasza łajba miała przejść mały remont w stoczni w Hamburgu. Okazało się, że wymaga jednak bardziej gruntownego przeglądu, to może potrwać miesiąc, a nawet dwa. No więc – szykuje nam się dłuższy urlop!

- I to są dobre wieści?

- A co, tak ci tu źle?

- Nie, ale muszę się stąd ruszyć, bo zwariuję! Odłożyłem trochę kasy, może gdzieś pojadę, zaciągnę się na inną jednostkę. Sam nie wiem. Ciągnęło mnie do domu, ale nie mogę tu dłużej zostać - wyjaśni Mateusz w 1687 odcinku "M jak miłość". Słowem nie wspomni o Lilce, ale Rafał domyśli się jaki jest prawdziwy powód, dla którego Mostowiak chce znów opuścić rodzinę. Wyciągnie go na piwo do baru w Gródku, gdzie stanie się jasne, że serce Mateusza wciąż jest zajęte przez Lilkę.

Przypadek sprawi, że w 1687 odcinku "M jak miłość" Mostowiaka spróbuje poderwać nieznajoma dziewczyna, która będzie łudząco podobna do Lilki. Ale Mateusz nawet nie zwróci na nią uwagi, topiąc smutki w alkoholu. Rafał zorientuje się jednak, że widok "nowej" Lilki bardzo poruszył przyjaciela. - Stary nie gadaj, że to jest ta twoja Lilka? - zapyta z niedowierzaniem, lecz kiedy obaj zobaczą twarz dziewczyny Mostowiak przecząco pokręci głową.

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze