M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Mateusz ewakuuje się z Grabiny! Wyzna przyjacielowi ze statku, że ma serdecznie dość tego miejsca - ZDJĘCIA

2022-11-21 21:18

Mateusz (Krystian Domagała) wrócił do Grabiny po długiej nieobecności, ale kompletnie nie odnajduje się w rodzinnych stronach. Młody Mostowiak prawie nic nie mówi i nawet z Barbarą (Teresa Lipowska) nie umie normalnie porozmawiać. Mateusz wyzna swojemu przyjacielowi ze statku, że liczy na powrót do pracy lub szybki wyjazd z Grabiny. W 1687 odcinku "M jak miłość" wnuk Barbary zwierzy się Rafałowi (Łukasz Twardowski), że nie wytrzymuje pobytu u rodziny. Mostowiak chamsko zachowa się nawet w stosunku do Zduńskich! To będzie już przesada.

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Mateusz w 1687 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo niezadowolony z pobytu w Grabinie. Przyjechał po długiej nieobecności i zachowuje się co najmniej dziwnie. Mało się odzywa i nawet Barbara nie umie do niego dotrzeć. Każdy rozumie, że przeżywa rozstanie z Lilką (Monika Mielnicka), ale z drugiej strony to chyba nie powód, by być obrażonym na cały świat. Podejrzane zachowanie Mostowiaka w 1687 odcinku "M jak miłość" zauważą Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek), którzy nie dadzą rady porozumieć się z chłopakiem. 

- U Mateusza wszystko w porządku? Zamienił z nami zaledwie dwa zdania - zapyta się zaniepokojona Kinga, kiedy Mateusz odejdzie od stołu. - Aż dwa? Normalnie kończy na jednym - skwituje Mostowiakowa i nie będzie miała siły na tłumaczenie bliskim, że wnuk coraz gorzej się zachowuje. Nie ma ochoty z nikim rozmawiać. Mateusz zajmie się pracą w ogrodzie, gdzie przyjdzie kolega ze statku. Rafał przyniesie nowe informacje o remoncie ich statku. 

Mateusz będzie chciał uciekać z Grabiny w 1687 odcinku "M jak miłość"

Rafał zwierzy się koledze, że bardzo cieszy się z remontu ich statku, bo to oznacza dłuższy urlop na lądzie. Mostowiak nie podzieli jego entuzjazmu. 

- Nasza łajba miała przejść mały remont w stoczni w Hamburgu. Okazało się, że wymaga jednak bardziej gruntownego przeglądu, to może potrwać miesiąc, a nawet dwa. No więc – szykuje nam się dłuższy urlop! - powie ucieszony Rafał. 

- I to są dobre wieści? - zapyta ze zdziwieniem Mateusz, który będzie myślał o szybkim wyjeździe z Grabiny.

- A co, tak ci tu źle?

- Nie, ale muszę się stąd ruszyć, bo zwariuję! Odłożyłem trochę kasy, może gdzieś pojadę, zaciągnę się na inną jednostkę. Sam nie wiem. Ciągnęło mnie do domu, ale nie mogę tu dłużej zostać - wyjaśni Mateusz w 1687 odcinku "M jak miłość", co bardzo zdziwi Rafała. Każdy myślał, że Mateusz będzie chciał zostać w Grabinie jak najdłużej, a okaże się, że woli się stamtąd ewakuować! 

M jak miłość. Barbara wyzna Magdzie tajemnicę Marka! Mostowiak nieźle nawywijał
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze